Dekorasyon

Hafta sonu dekorasyonu

Hafta sonu dekorasyonu

Konu İçeriği

Dinlenmenin ve mutluluğun günü olan hafta sonları için muhteşem bir dekorasyon planımız var. Sizler de bu planı kendinize uygulamaya hazırsanız işte size hafta sonu dekorasyon sırları.

Hafta içi tüm gün iş, koşuşturma derken gerçekten baya bir yoruluyoruz. Hafta sonlarını çok daha verimli ve eğlenceli geçirmek için evimizde ufak dekorasyonlar yapabiliriz. Öyle çok büyük şeylere de gerek yok ufak tefek şeyler dahi kendimizi iyi hissetmemize ve adeta bir deşarj olmamıza yardımcı olacaktır.

Evinizde kullanmadığınız fazla ve gereksiz olarak nitelendirdiğiniz bir takım eşyaları çok daha kullanışlı birer dekor haline getirebilirsiniz. Bu sayede hem kendinize güzel bir eğlence bulmuş olur hem de evinizin güzelliğine güzellik katarsınız.

hafta-sonu-dekor-1

Özellikle kendi elleriniz ile yapabileceğiniz abajur, çalışma masası lambası, duvar saati, duvar tablosu, resim çerçevesi tarzı şeyler ile evinizi kendi emeğiniz ile güzelleştirebilirsiniz.

hafta-sonu-dekor-2

Boş plastik su şişelerini ya da cam maden suyu şişelerini bir iki hafta boyunca biriktirip, hafta sonu geldiğinde ufak ledler yardımı ile onların içerilerine yerleştirip, dışlarını da istediğiniz renge boyayarak muhteşem birer aydınlatma sistemi elde edebilirsiniz.

hafta-sonu-dekor-3

Ya da aldığınız bir pasta kutusunun altında ki kartondan güzel bir duvar saati yaparak üzerine de sevdiklerinizin resmini yapıştırarak güzel bir dekor geliştirebilirsiniz. Bunları yapmak sizin yüzlerce lira verip aldığınız dekorlardan size ve sevdiklerinize çok daha kıymetli parçalar olarak gelecektir.

hafta-sonu-dekor-4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu