Dekorasyon

Rustik Ev Dekorasyonu

Son zamanlarda Rustik dekorasyon yeniden gündemdedir. Bunun nedeni insanların doğallığa olan hasretidir. Kendimizi daha konforlu hissetmek için modern dekorlar istifade etsek de, bu yıl ev dekorasyonlarını doğaya dönüş sunuluyor.

– Evi rus dekorasyonu tarzında dekore için neler gerekir?

– Evi dekore ederken mümkün olduğunca doğal ve az işlenmiş malzemeler kullanın.

– Ahşap, metal, keten gibi doğal kumaşlar en büyük kolaylık olacaktır. Görünümü daha da güçlendirmek istiyorsanız, eşyaları eski ve antika mobilya satıcılarından alın. Eski eşyaları hafif tamir ederek yeni yaşam verin.

– Eski eşya sevmeyenler sade mobilyalar alabilir.

– Eskimiş ahşap eşyalar, rengi hafifçe kaçmış halılar, boyası dökülmüş metal eşyalar rus dekorasyonunun temel unsurlarıdır.

– Evin duvarlarını, tavanlarını ve tabanını da dikkate alın. Ahşap sütunlar ve tavandaki laminant yerine ağaç parkeler, taş veya sıvalı gibi görünen duvarlar dekoratif katkı sağlar.

– Kusursuz manzaradan uzak olun. Evin içinde sizin tarafınızdan oluşturulan, düşünülmüş düzensizlik hüküm sürmelidir. Hafif bir depo görüntüsü veya açık raflar de Rustik dekorasyon için ideal seçenektir.

– Rustik stilini seven, fakat evini bu tarzda dekor yapmaya korkanlar tek bir alanı – mutfak, banyo odasını, salonu veya yatak odasını bu tarzda dekor yapabilirler. Kadinlive.com Rustik dekorasyonuna ait örnekler fotolar sunar.

Rustik ev dekorasyonu için foto galeriyi görüntüleyin…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu