Makyaj

Makyaja Bahar Geldi

Makyaja Bahar Geldi

Küçük bir tonlama son derece hafif bir renk belirsiz bir şekilde berrak ve şeffaf olan görüntüyle cildinize bahar tazeliği kazandıran bahar aylarının doğal güzelliğinizi öne çıkarmasına izin vermeniz gerekmektedir.

Kadınlive editörleri olarak bahar aylarında makyaj nasıl yapılır bu konu hakkında bazı püf noktaları sizler için yakın mercek altına aldık. Şimdi bahar makyajı tüyolarına bir göz atalım.

Lila tonları

Göz kapaklarını kaş kemiklerine kadar beyaz renkli farla boyayın. Göz kapağını kaşlarınıza Doğru göz fırçasıyla açık pembe far beyazla gölgelemenin hafif darbelerle gözlerinizi parlatarak daha derin bir renk parlaklık elde edebilirsiniz. Sadece üst göz kapağınıza ince bir hat halinde siyah eyeliner çekerek son derece çekici bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Buğulu bakışlarla birçok kişinin dikkatini çekebilirsiniz.

makyaj_bahar-geldi-1

Göz altınıza göz kremini sürerek göz çevresindeki hassas olan bölgeyi nemli tutmasına yardımcı olabilirsiniz. İnce bir makyaj fırçasıyla ya da parmak uçlarınızla ten renginize uygun kapatıcılar kullanabilirsiniz. Çizgisine kadar göz çevresinin bir köşelerine kadar ulaşmayı mutlaka atlanmamalıdır. Dayanıklı olması için kapatıcı sürdüğünüz bölgeye mutlaka budur aramalısınız fondötenin yüzünüzde eşit dağıtarak hafifçe pudralayın Rock makyajınızı tamamlayıp son derece eşsiz bir görüntüye pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

makyaj_bahar-geldi-2

Yanaklar Elmacık kemiklerinizin üzerine saç tipinize doğru dışa ve yukarıya ulaşarak soluk pembe renkli allık sürmenizi size tavsiye ediyoruz. Daha sonra üzerine canlı tonda bir pembe sürerek hafifçe bastırıp elmacık kemiklerinizi omuz dekoltenize tümüyle uygun arayarak bir bütünlük yaratabilirsiniz.

Dudaklar rengine mat bir Ruj’la renksiz parlatıcıyla son derece çekici ve de göz alıcı dudaklara sahip olabilirsiniz.

Toprak tonları

Göz altınıza göz kremi sürerek göz çevresindeki hassas bölge yumuşak ve nemli tutarak göz makyajınızı daha kalıcı bir şekilde yapmanız mümkün olacaktır. Cilt tonunuza uygun olarak Seçtiğiniz fondöteni cildinize yedirerek makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

makyaj_bahar-geldi-3

Gözler kaç kiminize kadar beyaz bir renk farla göz kapağınızı göz fırçası yardımıyla beyaz renkli gölgeleme imkanına sahip olabilirsiniz hafif darbelerle kızıl kahve falı uygulayarak göz kapaklarınızı son derece parlak derin bir dramatik hale ulaştırarak 3 Göz kapağınıza ince bir hat çekerek son derece etkili bir bakışa sahip olabilirsiniz.

Gülümseyerek Elmacık kemiklerinizin üzerine Kumlu pembe renkli aldığınızı sürerek cildinize bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

makyaj_bahar-geldi-4

Dudaklar açık kahverengi bir dudak kalemiyle çerçeve dedikten sonra kahverengi bir rujla boyadığınız dudaklarınız soluk kiremit rengi parlatıcı ya da son derece alımlı ve çekici bir hale bürünebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu