Aksesuar

Size Özel Altın Bilezik Modellerini Keşfedin!

Geçmişten günümüze aksesuarlar erkekler ve kadınlar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha çeşitlendirilmiş kadın aksesuarları; küpeler, kolyeler, küpeler, bilezikler, saç aksesuarları, halhallar ve diğer takılar olabilir, çanta, kemer, güneş gözlüğü, saat, eşarp olarak da karşımıza çıkabilir. Çeşitli aksesuarlar ile kombininizi daha şık hale getirin ve kombininizi zenginleştirin. Aynı zamanda farklı stilleri kendine çekebilecek çeşitli stiller aracılığıyla kendi stilinizi yansıtabilirsiniz.

altın bilezik

Aksesuarlarda en çok kullanılan renkler gül, altın ve gümüştür. Gümüş, kombinasyonun sportif ve şık görünmesini sağlayabilir ve genellikle ilk tercihtir. İster günlük yaşamda ister özel günlerde modaya uygun görünmek isteyenler için gül ve altın vazgeçilmezdir. Altın küpe, altın piercing modelleri, altın kolye, altın bileklik gibi altın aksesuar modellerini çeşitlendirebiliriz. Birçok altın aksesuar görebilirsiniz. Fakat zamanla akma, kararma, soyulma gibi sorunlar yaşamak istemiyorsanız gerçek altın takıları tercih etmelisiniz. Aslı Gold’ un gerçek altın aksesuarları size güven veriyor. Kaliteli Aslı Gold ürünlerini kullanarak altın aksesuarlarını sorunsuz bir şekilde kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Altın Bilezik Modelleri

Altın ve gümüş, eski çağlardan beri insanların değer verdiği değerli takıların temel malzemelerinden biridir. Günümüzde özellikle bayan kullanıcılar, özel etkinlikler, düğünler veya yatırımlar için uygun olan altın ve gümüş takı çeşitleri bulunmaktadır. Altın ve gümüş bileklik modelleri bu mücevherlere aittir. Geçmişten günümüze moda ve sezon trendlerinin değişim ve gelişimi ile oluşturulan bileklik modelleri çeşitlilik göstermektedir. Bu nedenle farklı ayarlara, modellere, fiyatlara ve değerlere sahip modeller bulunmaktadır. Daha geleneksel tasarımları ve daha modern işçiliği sevenleri cezbetmek için tasarlanmış farklı tarzlarda gelir.

altin bilezik modelleri 1

Altın ve gümüş bileklikler, birçok stilin vazgeçilmez takılarından biridir. Bu modellerden bazıları artık genç kullanıcılar tarafından pek sevilmese de, bu modellere göre daha modern bir yapıya sahip seçenekler hala mevcut. Estetik hatlarının yanı sıra üretiminde kullanılan hammaddelerin saflığı karat ve karat olarak ifade edilmektedir. Bileziğin karat ve karat derecesi altının veya gümüşün saflığını gösterse de değerinin belirlenmesine de yardımcı olur. Günümüzde 22 ayar bilezik ve 24 ayar gibi birimler halinde sınıflandırılmaktadır. 24k, altın bileziğin %100 saf altından yapıldığı anlamına gelir.

22 ayar altının saflığının %91,6 olduğu anlamına gelir. Özellikle altın işlenmesi kolay bir malzeme olduğu için çeşitli incelik ve detaylarda modeller tasarlamak mümkündür. Altın günümüzün zamansız mücevheridir ve her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda altın, neredeyse hiç değer kaybetmeyecek bir maddedir. Bu nedenle alacağınız altın bileklik modelini de yatırım olarak düşünebilirsiniz.

altin bilezik modelleri 2

Altın Bilezik Fiyatları

Altın bilezik fiyatları, tercih edilecek modele göre değişkenlik göstermektedir. Kaç altın ayarında olduğu, işlemelerindeki detaylar, kalınlık gibi farklı faktörler altın bilezik fiyatlarında farklılaşma sağlayacaktır. Altın bilezik modelleri arasında, değerli taşlar ile donatılmış modeller de bulunmaktadır. Bu da fiyatları etkileyecek başka bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aslı Gold, güvenilir orijinal altının adresi olarak fiyat konusunda da müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Çeşitli indirimleri ile dilediğiniz altın bilezik modelini kolayca satın alabilirsiniz. Altın bileziklerin yanı sıra; altın kolye modelleri, altın küpe modelleri, altın yüzük modelleri, altın piercing modelleri gibi çeşitli aksesuarlarımızı da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarda Altın Bilezik Modelleri

Burma bileklik modelleri çok fazla değer kaybetmediği için bir yatırım olarak değerlendiriliyor ve şık ve güzel görünümü nedeniyle çoğu zaman kadınlar tarafından tercih ediliyor. Günümüz uzay yolculuğu bileklik modelleri modern detaylara sahip olup diğer tasarımlara göre farklı modellerdir. İç içe insanların oluşturduğu 13g ve 20g bileklik modelleri günümüzün en popüler modellerinden biri.

Manşet/ kelepçe bileklikler özellikle takı olarak bayan kullanıcıların sıklıkla beğendiği ve beğendiği bir tarzdır. Özellikle altın modelin adı bölgeden bölgeye değişmektedir. Bu nedenle bilezikler basitçe 22 ayar bilezik ve 14 ayar bilezik olarak ikiye ayrılır. Manşet bileklik modeli için 22 numara ve 14 numara saat seçenekleri de bulunuyor. Daha uygun fiyatlı bir seçenek arayanlar için 8 numaralı manşet bileklik modeli de bulunuyor. Ancak çamaşır suyu, parfüm gibi maddelerin 8 ayar klipsli modele temas etmemesi gerekmektedir.

Geçmişten Günümüze Altın Bilezikler

Geçmişten günümüze hatta çağın başlangıcından itibaren kadınların takı olarak kullandıkları altın bilezik modelleri günümüzde çeşitlilik göstermektedir. Burma, hasır, kelepçe, uzay yolu gibi klasik tarzların yanı sıra lira, sezon, dorika, Ajda gibi daha geleneksel stiller de var.

Aslı Gold, birçok farklı model ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu nedenle, birçok farklı kullanıcıyı kendine çekiyor. Ajda bileklik modeline ince telli altın bileklik de denilmektedir. Sade ve şık duruşu ile günlük hayatta bile rahatlıkla kullanılabilecek bir modeldir. Ay bileziği, ince kibrit bileziğine benzer. Her iki model de oldukça ince ve sade bir görünüme sahiptir. Bu sayede şık görüntünüzü zenginleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu