Çanta ModelleriKombinler

Sırt Çantası Nasıl Kombin Yapılır?

Sırt Çantası Kombinleri

Kadınların en büyük aksesuarlarından biri de çantalardır. Ne kadar güzel giyinirlerse giyinsinler eğer doğru çantayı takmadılarsa kesinlikle şık görünemezler. Şıklık ve güzel çanta kavramı elbette herkese göre değişir fakat göze güzel gelen ortak kombinler vardır. Bunlar her zaman herkes tarafından beğenilir.

Sırt çantası kombinleri yapılmadan önce bilinmesi gereken en büyük özellik hangi çanta, hangi kombin ile takılır olmalıdır. Çünkü her çantanın elbisesi farklıdır. Örneğin cüzdan çantalar daha şık kıyafetlerle; abiyelerle, takım elbiselerle ve kalem etek tarzı kıyafetlerle kullanılır. Çapraz takılan çantalar ise spor kıyafetler ile kullanılır. Eşofmanlar, şortlar ve daha sportif taytlarla kullanılır. Cüzdan çantaların eğer zincirli askısı varsa çapraz takmak yanlıştır. Tek koldan aşağı sarkıtılarak takılmalıdır.

Sırt Çantası Jean Pantolon Sokak Kombinleri

Sırt çantası kombinleri yapılırken genelde tercih edilen ayakkabıya dikkat edilmelidir. Artık ayakkabı ile aynı renk çanta modası kalmadı. Fakat giyilen ayakkabının tarzı ile takılan sırt çantası tarzı birbirine yakın ya da aynı olmalıdır. Sırt çantası son zamanlarda en çok bohem tarzında kullanılıyor. Eğer böyle bir tarz yaratarak sırt çantası takmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken kendinize bohem tarzı bir ayakkabı almak olacaktır. Hatta eğer evde sade renkli ve desensiz bir sandaletiniz varsa kendiniz bile bohem hale getirebilirsiniz. Ayakkabıyı hallettikten sonra sırt çantası takabilirsiniz. Üzerinize giyeceğiniz beyaz bir askılı bluz ve mini bir kot şort ile mükemmel görünebilirsiniz.

Sırt Çantası Şık Sportif Sokak Kombinleri

Sırt çantası modelleri sadece bohem tarzda değil, diğer tarzlarla da kullanılabilir. Örneğin biraz daha sporla ciddi arası bir tarzınız var ise kare ya da dikdörtgen kutulara benzeyen farklı desenlerde sırt çantası kullanabilirsiniz. Ayrıca marjinal bir tarzınız varsa, baykuş ya da ceket modelleri verilmiş deri sırt çantası tercih edebilirsiniz.

Siyah Deri Sırt Çantası Kısa Üst Kombinleri

Kadınlive kombin editörleri olarak bir araya getirdiğimiz, birbirinden şık sırt çantası kombin ve modellerini aşağıdaki galeriden inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bu eşsiz çanta ile harika kombinler yaratabilirsiniz.

Bu içerik ilgi çekebilir; Trend alarmı: Hasır çantalar

Sırt Çantası Nasıl Kombinlenir / GALERİ

Sporrtif Şıklık Sırt Çantası Elbise Kombini

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu