Kadinlive.com

Sonbahar Trendleri: Panço Kombinleri


Panço Kombinleri

Yavaş-yavaş havalar serinlemeye başladı. Sonbaharın hissedildiği bu dönemlerde, serin ve soğuk havalarda giymek için uygun, trend olan çeşitli tarz pançolar ve kabanlar sonbahar gardırobu için doğru seçim olabilir. Hem pratik, hem de şık olan pançolar birçok lüks markanın sonbahar-kış koleksiyonunda görmüştük.

Özellikle Burberry markasının panço modelleri çok dikkat çekmişti. Bu tarz panço-kabanları bu sonbaharda sık sık karşımıza çıkacak. Genelde bildiğimiz, her zaman var olan bohem giyim tarzının bir parçası panço her giyim kombini ile yakışıyor. Görünümü daha ilginç yapmak için hatta panço üzerine kemer takmakta size farklı bir hava katacaktır.


Ayrıca kolsuz pançolarla uzun eldivenlerde çok akıllıca görünüyor. Panço‘nun farklı bir tarzı olan panço-paltolar bizi sıcak tutarak birlikte giyimimize zarif bir görünüm katacak.

Sonbahar-kış sezonunun moda duayenlerinin biri olan pançolar çeşitli malzemelerde karşımıza çıkıyor. Özellikle moda ikonası Miroslava Duma‘nın sıkça giydiği deri pançolar dikkat çekiyor. Ayrıca kürk detaylı olanları, uzun ve örgü pançolar’da en çok tercih edilenlerdendir.

Şık ve zarif panço kombinleri ve modelleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git