Güzellik

Hollywood yıldızlarının güzellik sırları

Hollywood yıldızlarının güzellik sırları

Çok beğendiğimiz ünlülerin karşımıza çıkmadan önce profesör makyaj ustaları ile çalıştığını bilmekteyiz. Ve bazen o kadar makyajı kendimizde de olmasını isteriz.

Fakat ünlülerin aslında kendi sırları var. Hepsinin bilmediğimiz gizli güzellik sırları. Şimdi bu sırlardan bazıları Kadınlive kadın ekibi olarak sizlerle aşağıda paylaşacağız.

İşte ünlü yıldızların güzellik sırları

Jenniffer Aniston:

Bu ünlü hanımın güzellik sırrı çok süslü olmaması. Evet, onun vazgeçilmezi vazelin. Her gece gözaltı torbalarını vazelinle masaj yapıyor. Dudaklarının daha canlı ve dolgun görünmesi için ise düzenli olarak dudaklarına şekerli su ile dairesel masaj yapıyor.

jennifer-aniston-guzellik

Shakira:

Shakira güneşten korunmak için diğer yetişkinler gibi onlara ayrılan güneş kremlerini değil, bebekler için özel yapılan güneş kremlerini kullanıyor.

shakira-guzellik-sirri

Sienna Miller:

Başarısız saç boyamalarından dolayı sarı renk saçlarının yeşil renk kaçmasından ötürü saç rengini düzeltebilmek için saçlarına ketçap sıktığını söylemekte.

sienna-miller-guzellik-sirri

Angelina Jolie:

Güzelliği ile herkesi büyüleyen Holywood yıldızı dolgun dudaklarını çok ucuz bir dudak koruyucusu kullandığını söylüyor. Angelina Jolie’nin çekici kadınlara bazı tavsiyeleri var; dudaklarınızı yapay olarak kesinlikle büyütmeyin. Tek bir fırça alarak, dudaklarınıza nemlendirici sürüp yaklaşık olarak 5 dk. fırça yardımı ile masaj uygulayın. Bu sayede dudaklarınız dolgun görünecektir.

angelina-jolie-guzellik-sirri

Halle Berry:

Doğal güzelliğine önem veren yıldızlar arasında olan Berry her zaman çok az makyaj yapan ünlülerden olduğunu söylüyor.

halle-berry-guzellik-sirri

Joan Crawford:

Ünlü yıldız yüz güzelliği için son derece pahalı ürünlere servet ödemiyor. O yüz güzelliği için sakız çiğnemenin çene bölgelerini dikleştirerek çene altındaki biriken toksinlerin yok olduğuna inanıyor. Cilt derisini temizlemede ise gün içerisinde 25 kere soğuk su ile yıkandığını söylüyor.

joan-crawford-guzellik-sirri

Cindy Crawford:

Cindy 40’lı yaşlarında hala güzel oluşunu süt ve mineralli suya borçlu olduğunu söyledi. Günde iki kere yüzünü süt ve bir miktar suyun içine katılmış mineralle yıkayan Cindy, farkı birkaç uygulamada belli ettiğini söylüyor.

cindy-crawford-guzellik-sirlari

Gisele Bündchen:

Gisele saçlarının doğal dalgalar şeklinde gözükmesi için geceleri saçları hafif nemliyken topuz yaparak uyurmuş. Böylece sabahları doğal dalgalara kavuşmuş olarak uyanırmış.

gisele-bundchen-guzellik-sirlari

Karolina Kurkova:

Bu ünlü yoğun ve tempolu dönemlerinde sık sık kullandığı şey limon suyudur. Bir limonun suyunu bir kâseye boşaltıp, pamuklu bir bez yardımıyla yüzüne uyguluyor ve cilde güzel bir görünüm katıyor.

karolina-kurkova-guzellik-sirlari

Naomi Campbell:

Naomi de sütün mucizesine inanıyor ve cildinin parlaklığını süt banyosuna borçlu olduğunu söylüyor.

Naomi-Campbell-guzellik-sirri

Bettie Page:

Sağlıklı beslenme, stresten uzak, düzenli gezintiler ise Betti Page’nin sırrı. Alkol ve sigaradan uzak durmak kusursuz bir cilt için en büyük öneri.

betty-page-guzellik-sirri

Laetitia Casta:

Casta sabahları limonlu su içer. Eğer gözlerini şiş hissederse pamuğa uyguladığı gül yağını buzla birlikte gözlerine koyarak bekletir. Abartı makyajı sevmeyen ünlü sadece maskara ve ruj kullanır.

laetitia-casta-guzellik-sirlari

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu