Dekorasyon

Sizin tarzınıza göre yatak odası

Sizin tarzınıza göre yatak odası tasarımları

Şık, romantik, klasik, asil ya da sizin karakterinize göre belki de eğlenceli olan yatak odalarınızı ufak dokunuşlar ile nasıl çok daha etkili hale getireceğinizi göstereceğiz.

Renklerin gücünü etkili kullanarak, siyahı yatak odanızda hakim kılabilirsiniz. Bu sayede siyahın o muhteşem kudreti ile şıklık sağlayabilirsiniz. Ya da zıt bir renk olan beyaz ile tertemiz, duygularınız gibi saf ve şeffaf bir yatak odası tasarımına sahip olabilirsiniz.

Ampul ve avize seçimleriniz ile perde seçimlerinizi uyumlu yaparak görsel açıdan muazzam bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Işığı yansıtan kaliteli ve renkli özellikle kırmızı ve bordo renklerde yatak odası perdeleri sayesinde kaliteli beyaz ışık kullanımı ile güzel bir atmosfere sahip olabilir.

yatak-odasi-tasarimlari-tarzınıza-uygun-1

Yatak odanızı birbirinden egzotik veya huzuru anımsatacak kokular ile süsleyebilirsiniz. Bunları yataklarınızın hemen yanı başında ki komidinlere ufak bir cam vazo şeklinde kalıplarda bulundurarak hem görüntüde güzellik hem de çok muhteşem kokulu bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

yatak-odasi-tasarimlari-tarzınıza-uygun-2

Karyola başınız eğer kısa ise hemen üzerine karyola başınız ile aynı renkte ki çerçeveler ile kaplanmış 5 6 adet resmi asimetrik bir biçimde asabilirsiniz. Hem duvarınız boş kalmamış hem de güzel bir ortam oluşmuş olur. Ya da karyola başınızın hemen üzerine duvarın içerisi kırılarak duvar içerisine yerleştirilerek oluşturulmuş bir raf yapabilirsiniz. Oraya da başucu kitaplarınızı ve beğendiğiniz 3 4 adet parfümü koyarak değişik bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

yatak-odasi-tasarimlari-tarzınıza-uygun-3

Yatak odasında kullanılacak kilim ya da halılarında yatak ya da yatak örtüsü veya perdeler ile birlikte uyumlu renkler içermesine özen gösterin. Unutmayın ki her yerde olduğu gibi yatak odasında da ahenk önemlidir.

yatak-odasi-tasarimlari-tarzınıza-uygun-4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu