Dekorasyon

Yatak başı ve komidin dekorasyon uyumu

Yatak başı ve komidin dekorasyonu

Yatak odanızı yeni fikirler ile buluşturarak, çok renkli ve çok şık, zarif birer yatak odasına yatak başı ve komidin etkisini kullanarak nasıl düzenleyeceğinizi anlatacağız.

Şüphesiz yatak odasında ki en önemli ayrıntılardan bir tanesi de yatak başı ve komidinlerdir. Yatak başını seçerken hem sizin yatağınıza uyumlu hem de yatak odanıza uyumlu olmasına dikkat edin.

Eski komidinlerinizi de yatak başınız ile aynı renge boyayarak daha uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Ya da ayakları yatağınızın altına girerek çekip kakmalı olarak kullanabileceğiniz fiskos sehpaları dahi komidin olarak kullanabilirsiniz.

yatak-başı-ve-komidin-uyumu-1

Eğer yatağınızın tasarımı köşeleri keskin ve yatak başınızda keskin köşelere sahipse komidinlerinizi de keskin köşelere sahip bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

yatak-başı-ve-komidin-uyumu-2

Ya da tam tersi daha oval bir yatak başınız varsa komidinlerinizi de ufak yuvarlak sehpalardan oluşturarak şık bir hale getirebilirsiniz. Komidinlerinizi illa ki boyamak zorunda da değilsiniz. Onların üzerine yatağınız ile uyumlu renkte birer örtü sererek hem kolay hem şık hem de uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

yatak-başı-ve-komidin-uyumu-3

Yeni bir komidin almak yerine evinizde kullanmadığınız eski sehpaları güzelce zımparalayarak hatta bazı yerlerini keserek, güzel bir renge boyayarak hem daha farklı bir hava katabilir hem de kendinize güzel bir dekorasyon hediyesi vermiş olursunuz.

yatak-başı-ve-komidin-uyumu-4

Tüm bunları yapmak sizlere hem daha uygun maliyete gelecek, hem yapmak güzel bir eğlence olacak hem de şık bir yatak odası sahibi yapacaktır.

yatak-başı-ve-komidin-uyumu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu