Saç Renkleri

Küllü Saç Rengi Kimlere Yakışır

Küllü Saç Renkleri Kimlere Daha Çok Yakışır

Küllü saç rengi son yıllarda hızlı yükselen trend akımına kapılan saç renklerinden birisi. Küllü saç rengi kadınların en kolay cesaret ettiği saç renkleri arasındadır. Eğer kendi saç renklerini kendilerine çok yakıştırıyorlarsa ve sıkıldıkları için biraz değişim istiyorlarsa akıllarından ilk kullandıkları saç renginin küllü olan rengini kullanmak gelir. Böylece hem çok büyük bir riske girmemiş olur hem de istedikleri değişimi gerçekleştirmiş olurlar. Kadınlive ekibi olarak küllü saç rengi kimlere yakışır? Bu konuda konuşalım.

Küllü Saç Rengi ve Trendy Saçlar

Güzelliğimize güzellik katan saçlar biz kadınların en doğal aksesuarlarından birisidir. Saç kesimi, boyutu, saç modeli gibi faktörlerin önemli olduğu kadar saç rengi de çok önemlidir. Çünkü saç rengi sizi yaşlı ya da daha genç gösterebilmektedir bunun yanı sıra saç rengi için önemli bir hususta ten rengidir. Şimdi ki konumuz da sizlere küllü saç renginin kime nasıl yakışacağı konusunda bilgiler verelim istedik.

Açık Küllü Sarı Saç Rengi Düz Saç

Küllü Saç Rengini Kimler Kullanabilir?

Küllü saç rengi bütün kadınlar için uygundur. Fakat hangi rengin küllü olanını kullanacaklarına göre değişiklik gösterebilir. Esmer bir kadın sarı küllü saç rengi yaparsa yakışmayacaktır. Ya da ten rengi kızıl olan bir kadın küllü kumral renkleri tercih ederse yakışmayacaktır. Bu nedenle kadınların küllü saç rengi seçmeden önce ten renklerine en çok hangi saç renginin yakıştığını bulmaları gerekir.

Çok Havalı Küllü Sarı Saç Rengi Örnekleri

Sarı saç rengi açık tenli, makyaj yapmayı seven ve canlı bir tene sahip olan kadınlara daha çok yakışır. Böyle tene sahip bir kişi sarı küllü saç rengi kullanabilir. Balköpüğü saç rengi genellikle bronz tenli ve bal rengi gözlere sahip kadınlara daha çok yakışır. Eğer balköpüğü saç rengi kullanıyorsanız bu tonların küllü saç rengi tonlarını da kullanabilirsiniz.

Küllü Bronz Saç Rengi ve Düz Saçlar

Bir rengin küllü saç rengini kullanmak için elbette o rengi daha önce kullanmış olmanız gerekmez. İstediğiniz küllü saç rengi kullandığınız renkten ya da doğal saçlarınızdan çok farklı tonlarda da olabilir. Fakat böyle zamanlarda daha çok araştırmalı ve yüzünüzde nasıl duracağını öğrenmeniz gerekir. İyi bir kuaföre giderek istediğiniz küllü saç rengi sizde nasıl duracak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Çünkü o kişiler uzun süredir bu işi yaptıkları için hangi renklerin kimlere yakışacağını daha iyi bilirler. Size yakışacağından emin olduktan sonra küllü saç rengi kullanabilirsiniz.

Küllü Kahve Saç Rengi ve Modelleri

Küllü Saç Boyası

  • Loreal inoa 6.11 numaralı koyu kumral amonyak içermeyen yoğun renk bakımlı küllü saç boyası.
  • Loreal excellence creme 6.1 numaralı zenginleştirilmiş bakım kremli küllü koyu kumral saç boyası renkleri.
  • Loreal profesyonel inoa 8.11 numaralı açık kumral yoğun renk küllü saç boyası.
  • Syoss 5.10 numaralı saf yağ bakımlı küllü kahve saç boyası.
  • Natural colors 7C numaralı doğal orta küllü kumral saç boyası.
  • Palette 8.01 numaralı yoğun yağ bakımlı küllü açık kumral saç boyası.
  • Koleston 7.1 numaralı uzun süre kalıcı özellikli küllü kumral saç boyası.
  • Koleston set 11.1 numaralı kalıcı açık küllü sarı saç boyası.

Küllü Saç Rengi ve Küllü Saç Modelleri

Küllü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Saç renginizden sıkıldınız ve saçlarınızı küllü saç rengine boyamak istiyorsunuz, peki küllü saç renginin birçok farklı tonları var. Saçları küllü saç rengi boyamak için yukarıda vermiş olduğumuz saç boyası markaları ve numaralarından hangi renk tonu hoşunuza gidiyorsa birini seçerek evde küllü saç rengi elde edebilirsiniz.

Küllü Saç Renkleri Kimlere Yakışır 2016

İlgili ayrıca bakabilirsiniz; Küllü saç rengi nasıl yapılır?

Küllü saç renkleri için aşağıdaki galeri görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Küllü saç rengi ve saç modelleri size ilham vereceğini düşünmekteyiz.

Küllü Koyu Kahve Saç Rengi

Küllü Saç Rengi ve Küllü Saç Modelleri / GALERİ

Küllü Sarı Saç Rengi Hafif Dalgalı Saçlar

Bir önceki konumuz da Kestane Saç Rengi Kimlere Yakışır başlıklı makalemizde en güzel kestane saç rengi ve modelleri hakkında bilgiler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bana açık renkler yakışıyor ten rengime ve yüz tipime ama açıcılar yoruyor bazen hafif yanıklara sebep oluyor saçlarım da saçlarımdaki bu hasarın keratinlerin eksilmesinden kaynaklandığını öğrendim hemen nasıl eksiklik giderilir araştırdım ve doğal keratin kullanmam gerektiğini buldum. Patentli kertinden aldım ve saçlarımda yıpranma ve yanıklardan eser yok sanki hiç boyatmamışım gibi sağlıklı ve doğal görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu