Makyaj

Cate Blanchett’ın makyaj çantası

Cate Blanchett’ın makyaj sırları

Kadınlive ekibi sizler için farklı bir araştırmaya daha girdi. Çok tanınan Cate Blanchett makyaj stiline ve kusursuz görünümüne her kadın hayran kalıyor olabilir. Güzel oyuncunun kullandığı makyaj ürünlerini sizler için yakından inceledik.

Birçok reklam kampanyasında dergilerde ön sırada olması kusursuz cildinin çok büyük bir etken olduğunu unutmamak gerekmektedir. Altın çağ filminin çekimlerine hazırlanırken kaşlarını ve kirpiklerini beyaza boyatan ünlü oyuncu saçlarını dahi kazıtarak büyük bir fedakarlık yapmıştır. 3 çocuğa sahip olan oyuncu çocuklarıyla vakit geçirirken kendine bir formül geliştirerek peruk takmış gözleri için maske kullanmıştır. Makyajdan elinden geldiğince uzak kalan ünlü oyuncu şu ürünleri kullanmaktadır.

MAC Kirpik kıvırıcı: “Özellikle kirpik kıvırıcısına özen gösteren oyuncu kirpiklerimi kıvırmadan dışarıya adım atmadığını söylüyor”

SK-II Facial Treatment Mask: “Film çekimleri devam ederken maske kullanmaya dikkat ettiğini anlatıyor. Eğer ki çok yorgun bir cildiniz yoksa haftada bir kere bile uygulamanız yetiyor.”

Kevyn Aucoin Powder Brush: “Kevyn Aucoin pudra fırçası yumuşacık dokusundan dolayı cildime zarar vermeyen makyaj malzemelerinden bu fırçayı far sürmek için kullanıyorum”

makyaj-malzemeleri-1-1

Daylong Extreme spf 50+ Sun: “Çocuklarımız eğer ki cildi beyaz tenli ise güneş yanıklarından özenli bir şekilde korunması gerekiyor. 50 faktörlü güneş kremi tercih ettiğini hatırlatıyor.”

Tarte Cheek Stain: “Mineral ve meyve özlü makyaj malzemelerini kullanarak hoş bir görüntü kazanmaya destek oluyor.”

Philip Kingsley Elasticizer Pre Shampoo: “Birçok farklı filmde oynadığı için peruk kullanmak zorunda olduğu anlardan da bahseden oyuncu bütün gün peruğun içinde kalan saçları havasız kaldığından dolayı şampuan onarımına destek çıkıyor.”

makyaj-malzemeleri-2

SK-II Signs Eye Mask: “Onu görünce çok şaşırdı setlerin çok uzun sürdüğünden bahseden oyuncu gözler ne kadar şiş olsa bile bazen kamera karşısına çıkmak zorunda olduğunu bildirdi. Yaptığım maskeyle gözümdeki bütün yorgunlukları bertaraf ediyor.”

Giorgio Armani Si Parfüm: “Sandal ağacı kokularını kullanmayı sevdiğini bildiren oyuncu limon aromalı kokularda hislerini harekete geçirip heyecanını artığından bahsediyor.”

SK-II Cilt bakım ürünleri: “Uzun yıllar boyunca birçok bakım ürünü kullanan hiçbir bakım ürününün de şimdi kullandığı ürünler ile alakası olmadığını bildiren hatta mevsim isterse yaz İstersen kış olsun rahatlıkla kullanıyor ve kesinlikle çantasından ayırmadığı bahsediyor.”

makyaj-malzemeleri-3

Talika Lipocils Expert: “Yakın çekimler yapıldığı zaman kıvrık kirpiklere ne kadar dikkat çekici olduğunu bildiren oyuncu Talika kirpikleri besleyerek daha kırık ve dolgun görünmesini sağlıyor.”

SK-II Brightening Derm Spealist Concentrate: “Avustralya’da yaz ve son derece kavurucu ve sıcak oluyor. Güneşten korunmak için etkenlerin yüksek olan güçlü leke giderici ürünler kullanmaya dikkat ettiğini bildiren oyuncu 28 gün boyunca kullandığı beyazlatıcı kremler ten rengini adeta bir kalkan gibi koruyarak pürüzsüz ve lekesiz kalmasına yardımcı olduğunu bildiriyor.”

cate-blanchett-kusursuz-cilt

Yukarıda sıralamış olduğumu bilgilere göre kendi makyaj çantanızı oluşturabilir ve kusursuz bir görünüme sizlerde kavuşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu