Dekorasyon

Uyku Konfor ve Kalitesini Artıran Yatak Seçimleri

Doğru yatak seçiminin, uykuya çabuk dalma ve gece boyunca uyanmama gibi durumlar üzerinde çok büyük etkisi bulunuyor. Henüz deliksiz bir uykunun sırrı tam olarak çözülemese dahi, uyku kalitesinin yaşamı direkt olarak etkilemesi, uyku kalitesini arttıran teknolojilerin geliştirilmesinin önemini artırıyor. Ürünlerinde son teknolojiden faydalanan ve konfor ihtiyaçlarının kişiye göre değişkenlik gösterdiğini kabul eden Yataş Bedding, yatak modellerini farklı sertlikte, kaliteli yay sistemleri ve materyalleri kullanarak üretiyor. Ortaya koyduğu yenilikçi çözümler ile üretilen Yataş Bedding yatakları sayesinde rahat ettiğiniz pozisyonda deliksiz bir uyku çekebilirsiniz. Sizin için ideal olan yatağınız ile yeni bir güne tümüyle dinlenmiş bir şekilde başlayabilir, uykunun onarıcı özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Yataş Tesla Sleep Yatak Modelleri

Omurga Dostu Yataklar

Uyku sırasında vücudun aldığı pozisyon, iskelet sisteminizi direkt olarak etkiliyor. Bu durumun farkında olan Yataş Bedding, kurulduğu ilk günden beri ortopedik yatak sistemleri üstüne çalışıyor. Özel yay sistemleri ve gelişmiş dolgu malzemeleri kullanılarak üretilen ortopedik yatak çeşitleri sayesinde iskelet sisteminizin kilit noktaları desteklendiğinden gün içinde boyun, sırt ve bel ağrısı yaşamıyorsunuz.

Yıllar boyu ilk günkü formunu koruyan DHT yay sistemlerinin yanı sıra birbirinden bağımsız hareket ederek uyku pozisyonuna göre omurganızı destekleyen pocket yay sistemlerine sahip yataklardan da edinebilirsiniz. Mini pocket yay sistemi ve yetenekli dolgu malzemelerinin bir araya getirildiği hybrid yatak modelleri ile çok daha konforlu bir uyku deneyimi elde edebilirsiniz. Ayrıca, eşlerin dönüş hareketlerinin birbirini etkilememesi için Free Zone gibi teknolojilerle desteklenen yay sistemlerine sahip Yataş Bedding yatak modelleri ile çift olarak rahat bir uyku çekebilirsiniz.

Yataş Ergocoil Infinity Yatak Modelleri

Yataş Bedding, omurganın doğal formunu koruyarak deliksiz bir uyku çekebilmeniz için yenilikçi yay çözümleri ve teknolojilerden faydalanıyor. İç içe geçmiş iki adet yaydan oluşan pocket yay sistemi Wallaby, farklı vücut kitle endeksine sahip olan bireylerin ihtiyaç duyduğu desteği sağlıyor. Dıştaki yay, omurganızı nazikçe dengelerken vücut kitle indeksi arttıkça içerideki küçük yay da devreye giriyor ve vücut ağırlığı fazla kişilerin ihtiyaç duyduğu ekstra desteği anında sunuyor. Yatağınızın vücut pozisyonunuza anında adapte olması için Active Support gibi teknolojilerden faydalanan Yataş Bedding’in modellerini kullandığınızda kaslarınızın gevşediğine ve daha dinlenmiş şekilde uyandığınıza şahit olabilirsiniz.

Yataş Blue Star Yatak Modelleri

Daha İyi Bir Uyku Deneyimi Mümkün

Yataş Bedding, kişisel konfor ihtiyaçlarını göz önüne alarak yataklarının üst yüzeylerinde dokuma ve örme kumaş alternatifleri sunuyor. Hijyen ihtiyaçlarınıza cevap vermek için çıkarılabilir ve yıkanabilir kılıfı da bulunan modelleri koleksiyonuna katan Yataş Bedding ile %100 yün, pamuk, tensel ve lateks gibi materyallerin yarattığı konfordan faydalanabilirsiniz. Visco elastik ped ve thermobond elyaf gibi akıllı dolgu malzemelerinin kullanıldığı modeller, ideal uyku sıcaklığını yakalamanız için Adaptive, ferahlamanıza ve stresten arınmanız için ise Feran Ice gibi teknolojilerle zenginleştiriliyor. Manyetik iplikler ya da gümüş iyonlarıyla desteklenen yatak modelleri sayesinde de stresten arınabilirsiniz. Uyku deneyiminizi iyileştirme arayışındaysanız, ihtiyaç duyduğunuz özellikleri taşıyan en iyi yatak modeline bir şans verebilir, güne dinlenmiş uyanmanın keyfiyle tanışabilirsiniz.

Yataş Athletic Yatak Modelleri

Yataş Bedding, Geleceğin Uyku Teknolojilerinin Peşinde

Yataş Bedding, uyku verimliliğini artırmak adına yaptığı çalışmalara büyük özen gösteriyor. Selective yatak serileri arasında bulunan Athletic, hem uykuya doyma hem de uykuya dalış süresini kısaltıyor. Dünyanın önde gelen spor giyim markalarının tercih ettiği Celliant kumaş teknolojisinden faydalanan bu yatak modelinin içerdiği Anti-Stress özellikli mineralleri sayesinde vücudunuzdaki oksijen seviyesini ve vücudunuzun doğal iyileşme sürecini destekleyebilirsiniz. Yoğun çalışma temposu içerisinde Athletic gibi yatak modellerini değerlendirebilir, uyku süreniz azalsa dahi dinç uyanmanın keyfine varabilirsiniz.

Yataş Aqua Nova Yatak

Yataş Bedding’teki modeller arasından size en uygun yatağa karar verebilmeniz için SmartMatch Doğru Yatak Bulma Sistemi’ni kullanabilirsiniz. Bu yazılım, sizin ve varsa birlikte yatağınızı paylaştığınız kişinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak kullanmaktan en çok keyif alabileceğiniz modelleri size öneriyor. “Yatak satın al” opsiyonunu seçmeden önce size en yakın Yataş Bedding’e uğrayarak size önerilenleri deneyebilirsiniz.

Uyku kalitenizi artıracak yatak seçenekleri Yataş Bedding web sitesi ve mağazalarında sizi bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu