Dekorasyon

Evinizdeki Saklı Dekorasyon Köşeleri

Evinizdeki Saklı Dekorasyon Köşeleri

Evinizde kullanmadığınız kıyıda köşede kalan alanlar varsa değerlendirerek dekoratif köşe oluşturabilirsiniz. İsterseniz oturma odanızda kalan bir köşe isterseniz koridorunuzdaki bir atıl alanı değerlendirebilir, bir berjer ve yanına koyacağınız dresuar, şifonyer veya yan sehpa koyarak tek kişilik bir dinlenme alanı oluşturabilirsiniz. Yerinizin müsait olması halinde berjerleri ikiye çıkarabilir ve eşinizle, arkadaşınızla burada zaman geçirebilirsiniz.

sakli koseler dekorasyon 1

Dinlenme Köşesi

Yukarıdaki bahsedilen ikili kombinasyonu alanın genişliğine göre objeleri değiştirerek oluşturabilirsiniz. Berjer yerine sandalye, puf, sandalye veya yer minderi koyabilirsiniz. Ortamı renklendirmek için duvara tablo veya ayna asabilir, yanına çiçekler koyabilirsiniz. Dekoratif aksesuarlar ve mumlarla da ortamı renklendirebilirsiniz.

sakli koseler dekorasyon 2

Dinlenme köşenizin duvarlarına anılarınızdan oluşan fotoğraflar asabilir, şık bir sandığın içine de albümlerinizi koyabilirsiniz.

sakli koseler dekorasyon 3

Hobi Köşesi

Bu köşede size dinginlik verecek açık ve ferah renkler tercih etmeli, fazla hareketli kumaşlardan uzak durmalısınız. Bu köşeyi hangi amaçla kullanmak istiyorsanız ona uygun objelerle donatabilirsiniz. Mesela hobi köşesi oluşturduysanız bir sepette örgülerinizi toplayabilirsiniz. İşinizi yapmanızı kolaylaştıracak şekilde ortamı aydınlatabilirsiniz.

sakli koseler dekorasyon 4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu