Saç Modelleri

Kolay pratik saç modelleri

Kolay ve pratik saç modelleri, nasıl yapılır ve uygulanır bugün bu yazımızda sizlere pratik saç yapımı ve saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Sizlere sunacağımız pratik saç modellerini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

Bayanların kuaföre gitmelerine gerek kalmadan ve kısa bir sürede pratik ve kolay bir şekilde yapabilecekleri bir çok saç modelleri mevcuttur. Uzun saçlı kadınların en çok sorunlarından birisi saçlarına nasıl şekil vereceğidir. Kolay ve pratik bir şekilde yapılacak şık ve modern saç modelleri vardır. Ayrıca kolay saç modelleri, yapabilmeniz için saçlarınızın bakımlı, yumuşak ve kırıkları alınmış olmalıdır. Saçlarınız bakımsız, kuru ve kırıklar fazlaysa saç modeli istediğiniz kadar kolay ve pratik olsa bile saçınıza şekil vermeniz çok zorlaşacaktır.

Kolay ve pratik saç modellerinin bir çok şık ve modern modelleri vardır. Özellikle pratik bir şekilde yapılan at kuyruğu saç modelleri, yanlardan örülmüş örgü saç modelleri, ensenizi toplayarak pratik bir şekilde yapılabilecek saç topuzu ve bazende basit bir taç ile şekil verebileceğiniz çok fazla modeller var. Aslında saçlarınıza şekil vermek ve şık bir model yaratmak göründüğü kadar zor bir olay değil. Saçlarınıza küçük ama etkili dokunuşlarla istediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz. Bazen kolay saç örgü modelleri ile bazende atkuyruğu saç modelleriyle ve bazı zaman da saç bantları ve tel tokalar ile kolayca saç modelleri yapıp kendinizi dışarıya atabilirsiniz.

Kolay ve pratik bir şekilde saçlarınıza ısı ve maşa kullanmadan dalgalı saç modelleri yapabilirsiniz. Nasıl diye sorarsanız, akşam yatmadan önce saçlarınızı hafif bir şekilde nemlendirip saçlarınızı küçük küçük kısımlara ayırarak ve ayırdığınız saçlarınızı kıvırıp bükerek küçük şekilde topuzlar yaptıktan sonra yatabilirsiniz. Sabah kalktığınızda topuzların uçlarını açtıktan sonra doğal ve şık bir dalgalı saçlarla güne merhaba! diyebilirsiniz.

Kolay saçlar, içinde tercih edebileceğiniz bir diğer saç modeli de tarak ile yapılan hafif krepe modelleri yaparak saçlarınızı kabartmaktır, dolgun ve gür saçlar için bunu önermekteyiz. Yapılışı pratik ve kolay olan krepe saçlar, ile çok çekici bir görünüm kazanabilirsiniz.

Bu yazımız da sizlerin ilgisini çekebilir ; Esmer tenli bayanlar için 7 saç rengi

Eğer sürekli saçlar ile uğraşmak isteyemeyen bayanlar için ise önerimiz saçlarını katlı bir şekilde kestirip katlı saç kesimlerini tercih etmeleri olacaktır. Kolay ve pratik saç modelleri elde edilebilir yapmaları gereken kurutmak olacaktır. Düzensiz ve dağınık saçlar ile uğraşmak istemeyen bayanlar için en ideal çözüm yoludur. Sizlere sunacağımız aşağıdaki galeride en kolay yapılan saç modellerine yer verdik. Kendinize uygun kolay saç modelini seçebilir ve uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tozlu en şık abiye elbise modelleri abiye, elbise, abiye modelleri hakkında detaylı bilgiler vermiştik bu yazımızı incelediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu