Diyet Listesi

Vicks İle Göbek Eritme Yöntemleri

Vicks İle Göbek Eritme

Kilo ve obezite gibi problemler çağımızda en büyük sorunlardan olmaya devam ediyor. Bölgesel fazlalık problemleri’de birçok insanın ortak sorunları arasında yer alıyor. Hızlı bir şekilde kilo alıp daha sonra bu alınan kiloları verme, doğum esnasında alınan kilolar, genetik etkenler ve daha birçok farklı problemler göbek bölgelerinde yağlanmaya sebep olabilmektedir. Göbek eritebilmek için birçok yöntem denediğimiz de olmuştur. Fakat bazı durumlarda göbek bölgesindeki yağlanmayı, bilindik diyet programları yok etmekte mümkün olmayabiliyor. Spor yapmak ve bölgesel incelme egzersizleri, göbek eritme yöntemleri arasında ilk sırada gelse de, buna ek olarak daha kolay bir yöntem ise vicks ile göbek eritme, birçok kişi tarafından denenmiş olan vicks göbek yağlarını eritiyor!

Vicks Göbek Eritme

Vicks İle Göbek Yağlarını Eritmek İçin Göbek Eritici Kür Hazırlayın!

Vicks ile göbek eritmek için birçok farklı yöntemlerde kür tarifleri mevcut fakat, vicks ile göbek eritme yollarına baktığımız zaman bu yollar arasında en etkili ve başarılı olanı ise karbonat ve kâfur ile hazırlanan vicks kürü olarak öne çıkıyor.

Karbonat + kâfur + vicks kürü hazırlayabilmek için, yarısına kadar dolu olan vicks içerisine yarım tatlı kaşığı karbonat ve iki tatlı kaşığı da kâfur ilave etmelisiniz. Hemen ardından karışımı iyice birbirine karıştırarak homojen hale getirilmelidir. Bu elde etmiş olduğunuz göbek eriten vicks karışımını 1 ay süre ile buzdolabında saklamanız mümkündür.

Vicks İle Göbek Eriten, Kür Nasıl Kullanılır?

Göbek eriten her yöntemde, tek sefer kullanma ile başarıya ulaşamadığı gibi vicks ile göbek eritme kürünün’de başarılı sonuçlar verebilmesi için düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Peki vicks kürü hazırladım nasıl kullanacağım? Bu kürü kullanmanın en ideal yolu günde 1 kez hareket halinde iken kullanmaktır. Hazırlayarak elde ettiğiniz vicks kürünü sorunlu göbek bölgelerinize sürerek, üzerine streç film sarabilirsiniz. Daha sonra iki saat kadar bekleyin. Şimdi sıra geldi vicks kürünü temizlemeye, duşa girdiğinizde vicks sürdüğünüz göbek bölgenizi keseleyerek temizleyin ve duştan çıkmadan önce sorunlu vicks kürü kullandığınız göbek bölgenize soğuk su ile durulama yaparsanız, elde edeceğiniz sonuç maksimum seviyeye ulaşır.

NOT: Bu uygulanan yöntem, kullanıldığı bölgede kan akışı ve dolaşımını hızlandırmaktadır. Bu sayede sıkılaşma ve incelme gibi olumlu sonuçlar vermektedir. Göbek yağı eritme dışında selülit problemlerine de son derece faydalıdır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu