Moda

2019 Yeni Trend: Doğa Tasarımlı Elbise Modelleri

2019 Yeni Trend: Doğa Tasarımlı Elbise Modelleri

Eğer modelistler doğadan ona zarar vermeden tüm güzellikleri edinmeyi öğrene bilseydiler mükemmel olurdu. ‘Liliya Hudyakova Fashion & Nature’ projesi için kolaj hazırlarken sadece doğadan ilham alarak tasarladığı 2019 elbise modelleri ile şık tasarımlara imza atmış. Bu şık giysilere bakınca storyboard gerçekten doğadan götürüldüğünden emin oluyorsun.

doga elbise modelleri 1

Doğanın eşsiz derinliklerde renklerinden ilham alan moda tasarımcı, ortaya çıkardıkları muhteşem elbiseler kadınların aklını başından alıyor. Harika tasarımlara sahip elbiseleri doğanın eşsiz güzelliğinden ilham alarak tasarlanıyor.

doga elbise modelleri 3

Doğadan ilham ve fikir alınarak yapılan bu elbiseler çok şık ve çok zarif giysiler sizin için Kadınlive Kadın ekibi olarak yakın mercek altına aldığımız bu doğa elbise modellerini arasından en güzel tasarımları sunuyoruz:

doga elbise modelleri 4

Doğa güzelliklerinden ve modası zevk alacağınız birbirinden şık tasarımlara sahip elbise modelleri sunuluyor. Oldukça sıra dışı tasarımların ortaya çıktığı koleksiyonu aşağıdaki galeriden inceleyerek ilham alabilirsiniz.

Doğa Tasarımlı Elbise Modelleri 2019 / GALERİ

doga elbise modelleri 23

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu