Estetik

Tırnak batıklarının çözümü elinizin altında

Tırnak batıklarının çözümü

Yazın güneşin etkenlerinden dolayı vücutta oluşan güneş lekeleri son derece can sıkıcı bir durumdur. Lekelerin yok olması için bir formül geliştirildi.

Bir adet patatesi rendeleyerek suyunu çıkardıktan sonra bir çorba kaşığı yulaf unu bir çay kaşığı kabartma tozu bir çay kaşığı süzme yoğurtla karıştırarak cildinize yayın. Cildiniz bunu emdikçe yeniden sürün 30 dakikalık uygulamadan sonra ovalayarak bunu cildinizden çıkartın. Güneş cildinizde oluşturduğu lekelerden kurtulmak için son derece etkili bir formül en az Haftada bir kere yapmanız son derece etkili olacaktır.

Tırnaklarınıza badem yağı ile bakım yapın

El ve ayak tırnaklarında oluşan batıklar son derece Can sıkan ve Can acıtan bir durumdur.

Bir tas suyun içine bir adet E vitamini ampulü dökerek bir de D vitamini bir tatlı kaşığı badem yağı tırnaklarımızı her gün 15 dakika boyunca bu suyun içinde tutmanız Size de tavsiye ediyoruz. Kısa sürede batıklardan kurtulacak ve pürüzsüz tırnaklara sahip olacaksınız.

Limonlu enerji depolayın

Son derecede yoğun bir tempoda çalışıyorsanız yorgun düşüp enerjinizin tükettiği hissettiğiniz zamanlarda enerjinizin yükselmesi için yapmamız gereken tek şey.

500 gram organik çiçek yağının içine bir limonu sıkın kabuklarını da atıp Bu karışımı 4 dalın en sevdiğiniz bir çiçekten de katın. Benmari usulü yaklaşık 30 dakika kaynatarak bir gece bekletin masajını Son derece güzel kokusuyla hazır bir hal alacaktır bu yağla cildinize masaj yaparak enerjinizi yenilen toplamanız Mümkün olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu