Makyaj

Bacaklar için makyaj önerileri

Bacak makyajı nasıl yapılır?

Sahnenin ışıkları altında parlayan mükemmel görünüme ve harika bacaklara sahip olan ünlüler gibi sizlerde kusursuz ve mükemmel görünebilirsiniz. Sizlerde bacaklarınıza makyaj uygulayarak eşsiz bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Likit fondöten

Likit fondötenle kusursuz harika görünümlü bacaklara sahip olmak istiyorsanız bacaklarınızın hafif bronz bir şekilde eşsiz ve ışıltılı görünmesi için likit fondötene toz pudra ekleyerek harika bir görünüme sahip bacaklara kavuşmanız hiç de zor değil.

bacaklar-makyaj-ipucu-1

Işıltılı pudra

Işıltılı pudra partilerde davetlerde sizlerde hoş ve ışıl ışıl parlayan bacaklara kavuşmak istiyorsanız büyük bir fırçayla ışıltılı pudrayı bacaklarınıza uygulayarak özellikle kaval kemiğinin üzerine uyguladıktan sonra nemlendirici uyguladıktan sonra hoş bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Abartılı görünüm yerine çok daha harika ve muhteşem bir şekilde bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

bacaklar-makyaj-ipucu-2

Nemlendirici + Otobronzan

Hayalinizdeki bacaklar ve ünlülerin kusursuz harika görünümlerine ulaşmak hiç de zor değil. Sizlerde otobronzan losyonla renkli kremi birbirine karıştırdıktan sonra bacaklarınıza uygulayabilir kurumasını bekledikten sonra üzerine pudra uyguladıktan sonra çok hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz.

bacaklar-makyaj-ipucu-3

Aydınlatıcı krem

Aydınlatıcı kremi çok fazla vakit almadan kısa sürede kaval kemiğinize bacak aralarınıza uygulayabilir ve de bacaklarınızı daha ince ve uzun gösterebilirsiniz.

Öneri

Sizlere hatırlatmak istediğimiz en önemli ayrıntılardan bir tanesi de vücut yağlarını bacaklarınıza kullanmamanız konusunda uyarıyoruz. Bunun nedeni vücut tarafından emilmesi zor olduğundan iz bırakmasıdır. Sizler de güzel bir sonuca ulaşmak istiyorsanız bunu daha önce denediğinizde daha olumlu sonuç alma şansınız yükselmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu