Saç Bakımı

3 Ayda Saç Nasıl Uzatılır?

3 Ayda Saç Nasıl Uzatılır?

Saçlarını kestiren ve bundan memnun olmayanlar bir an önce uzasın isterler. Bazıları ise saçlarının bir türlü uzamadığından yakınırlar. Uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak hemen her kadının hayalidir; bu nedenle de saç uzatan formül adında pek çok şey denenir ve genellikle de başarısız olunur.

Ancak sizler için saçlarınızı kısa sürede uzatacak garantili bir formül paylaşmak istiyoruz. Bu formülü denedikten sonra saçlarınız 3 ay içinde inanılmaz şekilde uzayacak. Peki, 3 ayda saç nasıl uzatılır gelin bu mucize kürü birlikte inceleyelim ve püf noktalarını değerlendirelim.

saç uzatan formül

Saç Uzatan Formül

Denenmiş ve pek çok kişi tarafından önerilen bu yöntem sayesinde saçlarınız sadece 3 ay gibi kısa bir süre içinde omzunuzdan belinize kadar uzayacak. Bu mucize saç uzatan formül sayesinde siz de hayallerinizdeki uzun, sağlıklı ve yumuşacık saçlara kavuşacaksınız.

Malzemeler

Bu mucize kürün malzemelerini kolayca bulabilir ve kolayca kürünüzü hazırlayabilirsiniz. İçindekiler;

  • Sinameki otu
  • Badem yağı
  • Bemiks ampul
  • 1 çay bardağı su

Sinameki otu ve badem yağı aktarlarda satılıyor; güvenilir bir aktardan bunları aldıktan sonra bemiks ampulü de eczaneden temin edebilirsiniz.

saç uzatmak

Hazırlanışı

Bir tutam sinamekiyi bir çay bardağı suda kaynatın. Daha sonra bir süzgeç yardımıyla bunu süzün ve ılınması için bekleyin. Ilıdıktan sonra içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve bir tane bemiks ampul ekleyerek karıştırın. Karışımı yalnızca saç diplerinize uygulayın ve uygulama esnasında hafif masaj yapmayı da ihmal etmeyin. Kür saçınızda yarım saat kadar kaldıktan sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Haftada bir bu formülü uygulamanız yeterli olacaktır. İlk bir iki haftada belirgin bir sonuç yerine yavaş yavaş bir uzama deneyimlersiniz; ancak 4. haftadan itibaren gözle görünür sonuçlara ulaşacaksınız. Yaklaşık 12 haftalık bir uygulamanın ardından saçlarınız dökülmeden, kırılmadan ve yıpranmadan uzayacak!

Püf Noktaları

Bu kürü hazırladıktan sonra hemen kullanmaya özen gösterin. Kürü uyguladıktan sonra saçınıza bir bone takarak beklerseniz kür saç diplerine daha iyi nüfuz edecektir ve daha etkili olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu