Güzellik

46 yaşındaki çekici oyuncunun stili

Güzel ve cazibeli görünmek her kadının arzusudur. Fakat tanrının zarif yaratıklara bahşettiği bu güzelliği korumak, biraz da kadının kendisine bağlıdır. Derler, çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır. Bakımlı kadınlar toplum tarafından da daha saygıyla karşılanır, onlarda öz güveni ve emniyeti daha yüksek olur. Bu ise kadınları daha güçlü ve cesaretli yapıyor. Böyle kadınları erkekler daha çok seviyor. Kadın güzelliğini kurtarmak, korumak ve ömrünü uzatmak için modern kozmetolog, plastik cerrahi daha nelere el atmıyor ki. Fakat itiraf edelim ki, doğal araçlarla güzelliğini sağlayan kadınlar daha fazladır. Ünlü kadınlar da doğal maskeler ve güzelliğinin kaydına kalıyor. Çoğu modern kozmetologların en son başarılarından erişimi olsa bile, doğal araçlardan de beğenirler.

Basit giyim tarzına ve doğallığa tercih çekici aktris Jennifer Aniston da istisna değil. Kadinlive.com bugün 46 yaşın da olan Jennifer Aniston’un en iyi karakterlerini toplayıp. Geleneğe sadık kalarak öncelikle, jenin üslubunu müzakere etmeyi öneriyoruz.

Jennifer Aniston giyimde ve makyajda minimalizm kurallarından kenara çıkmıyor. Minimalizm üslubuna ancak öz güvenli ve cesaretli bayanlar itaat ediyor. Jennifer Aniston bu tarzı sayesinde milyonlarca insanların kalbini fet ettiği biliniyor. Bu nedenle onun giyim tarzına hiç kimse sıkıcı ve zevksiz diyemez. Minimalizm üslubu Jennifer Aniston’un doğal güzelliğini başarıyla vurguluyor. Fakat kırmızı halı üzerinde derin dekolte ve cesaret gerektiren mini eteklerde görünmekten utanmıyor. Donanımları ise haddini aşmıyor. Basit etekler bile, süs eşyaları ile “ağırlaştırmanın” taraftarı değildir.

Jennifer-Aniston-oyuncu-1

Cesur giysileri düzgün “dengeleyebilirsiniz” kabiliyet ve zarafeti sayesinde Aniston yıllardır ciddiyetle törenlerin sevilen yıldızı oldu. Buna kanıt olarak aşağıdaki fotoları gösterebiliriz.

Bir de – aktrisin mükemmel formda kalması ona istenilen giyimi üzerinde sergilemeyi sağlar. Birçok genç meslektaşlarının ona çekememezlik etmesi de istisna değildir.

Güzellik sırları

Jennifer Aniston 46 yaşında olmasına rağmen, kendi çekiciliğini ve gençliğini korumayı bilip. Muhtemelen, Jennifer Aniston’un kullandığı basit güzellik reçetelerini bilmek sizin için de ilginç olur:

Jennifer Aniston burnunun şekli tamamen değişti. Bundan sonra ise ona vücut yapısını korumak kalıyordu. Bu alanda diyetolog ve modacılar ona çok yardımı oldu. Neticede, oyuncu 46 yaşında çok çarpıcı görünüyor. Ama dudaklarının ince olması onu çok rahatsız ediyor. Aktrisanın daim güzel görünmek isteyen hanımlara bir tavsiyesi de var. Jennifer’in sözlerine göre, sık sık kullandığımız ürünleri değiştirmek cilde olumsuz etkileyebilir.

Jennifer Aniston vazelinin hayranıdır. Aniston onu kirpiklerine çekiyor. “Vazelin kirpiklerimi daha sağlam ve güzel yapıyor” – diye, oyuncu bildirir.

Jennifer-Aniston-oyuncu-2 Jennifer-Aniston-oyuncu-3Jennifer-Aniston-oyuncu-4 2012 MTV Movie Awards - Show Jennifer-Aniston-oyuncu-6

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu