Saç Renkleri

Siyah Saç Renkleri Kimlere Yakışır

Siyah saç rengi kadınlara gizem veren ve daha bakımlı gösteren saç renkleri arasındadır. Hatta her kadın hayatında bir kere de olsa saçlarını siyaha boyatmak isterler. Fakat siyah saç rengi en zor saç renklerinden biridir. Siyah saç renkleri kullanılırken bir problem yaratmaz fakat siyah saç renkleri kullanmaktan sıkılıp saçlarınızı daha açık bir renk kullanmak istediğinizde günlerce saç renginizin açılması için uğraşabilirsiniz. Bu nedenle siyah saç renkleri kullanmadan önce bu rengi ne kadar kullanmak istediğinizi düşünmeniz gerekir.

Siyah Saç Renkleri ve Siyah Saç Modelleri

Siyah saç renklerinin cezbedici bir etkisi vardır. Çoğu insan doğuştan siyah saçlı olmasına rağmen siyah saçların büyülü etkisi birçok kadının ilgisini çekmektedir. Siyah saç rengi hangi tene çok yakışır bu konumuzda Kadınlive kadın ekibi olarak kaleme aldık.

Bögürtlen Siyah Saç Renkleri ve Kırmızı Ruj

Siyah Saç Boyası

  • Loreal excellence creme 1.1 numaralı yoğun bakımlı derin siyah saç boyası
  • Palette 1.0 numaralı besleyici uzun süreli kalıcı siyah saç boyası
  • Koleston 2.0 numaralı yoğun besleyici özellikli siyah saç boyası

Siyah Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Saç renginizden sıkılanlar için klasik renklerden olan siyah saç renklerini deneyebilirler. Bunun için yukarıda vermiş olduğumuz saç boyası markaları ve numaraları ile kolayca evde saçlarınızı kömür siyahına, simsiyah saçlara boyayabilirsiniz.

Siyah Saç Renkleri Kimlere Yakışır?

Siyah saç beyaz tenli kadınlarda daha vurucu ve daha hoş bir görünüm sergilemektedir. Beyaz tenli kadınlarda siyah saçlar oldukça çok yakışıyor ve doğal bir görünüm veriyor. Esmer tenli bir kadında siyah saç renkleri kullanılırsa daha çok makyaj uygulamaları gerektirmektedir. Beyaz tenlerde oldukça duru ve büyüleyici etkiye sahip olan bu saç renklerini kullanan kadınlar siyah renkten vazgeçmiyor. Fakat siyah saç rengi kullanan kadınlar makyaj konusunda oldukça dikkatli olmaları gereken faktörler var. Bu saç rengine sahip kadınlar kesinlikle koyu ya da bronz renk tonlarında makyaj uygulamamalılar. Çünkü bu renk tonlarındaki makyaj saç rengini boğabilir ve hoş görünmeyen görüntüler ortaya çıkabilir.

Kömür Siyahı Saç Renkleri Trend Moda

Ayrıca bakınız; Mavi Siyah Saç Rengi Hangi Tene ve Kime Yakışır?

Siyah Saç Neden Kadınlara Daha Çok Yakışır?

Siyah saç renkleri kadınlara en çok yakışan saç renkleri arasındadır. Böyle olmasının net bir sebebi olmasa da kadınlar arasında genellikle öyle düşünülür. Hatta anlatılan masallardaki prenseslerin güzelliğine sıra geldiğinde kömür gibi siyah saçlı, beyaz tenli, kırmızı dudaklı diye anlatılır. Belki de çocukluğumuzdan beri dinlediğimiz bu masallar siyah saç renkleri için algımızı değiştirmiş olabilir.

Dogal Siyah Saç Renkleri Trend Saçlar

Siyah saç renkleri kullanılmadan önce ilk olarak doğal saç renginize iyi bakmanız gerekir. Eğer doğal saç renginiz koyu tonlarda ise sizin için daha kullanışlı olur. Fakat açık tonlarda ise siyah saç renkleri tercih etmemeniz gerekir. Çünkü dipleri geldiği zaman belli bir uzunluk olana kadar dip boyası boyanmaz ve açık renk saçlar siyah saç renkleri altında çok bakımsız görünür.

Siyah Kahve Işıltılı Saç Renkleri

Ayrıca siyah saç renkleri kullanmak istediğinizde kullanacağınız boyanın markası ve boyatacağınız kişinin kalitesi de çok önemlidir. Çünkü saçlar bir profesyonel tarafından boyanırsa kalıcı olacaktır. Fakat evde ya da çok bilinmeyen bir kişi tarafından boyanırsa sürekli akacaktır. Siyah saç renkleri aktıklarında bütün canlılıkları gideceği için çok soluk ve bakımsız görünür.

Siyah Saç Renkleri 2016 Yeni Trend

Bu konuda ilginizi çekebilir; Sarı Saç Rengi Kimlere Yakışır

Siyah Saç Rengi Modelleri

Siyah saç renginiz ile siyah saç modeliniz uyum içerisinde olursa çok cool bir görüntü sergileyebilirsiniz. Siyah saç renkleri ve saç modelleri ile ilgili bazı görselleri sizin için aşağıdaki galeride bir araya getirdik. Bu saçlar size ilham kaynağı olabilir.

Siyah Mavi Hafif Dalgalı Saç Modeli Trendy

Siyah Saç Renkleri ve Siyah Saç Modelleri / GALERİ

Işıltılı Koyu Siyah Saç Renkleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu