Güzellik

Bu konuda erkekler kadınları geçti

Bu konuda erkekler kadınlar geçti

Acvit kozmetik firmasının yetkilisi olan Sinem Doğrucu, tüy dökücü ürünlerin hakkında çarpıcı detaylar verdi. Tüy döken ürünlerin kullanımında erkekler, kadınları geçtiğini dile getiren Doğrucu, Acvit tüy dökücü ürünlerin kokusu ve kullanımından dolayı oldukça büyük ilgi gördüğünü söyledi.

isil isil bir cilt icin 1

Güzellik uzmanı Doğrucu‘ya göre tüy dökücü ürünlerin üretimine başlamadan önceki hedef olarak %90 kadınlar, %10 erkekler olduğunu söyledi fakat ürün satışa çıkartıldıktan sonra ürün satış istatistiklerinde durumun çok farklı olduğunu belirten Doğrucu, ürünün %41 kadınların, %59 oranını erkeklerin satın aldıkları gördüklerini söyledi. Sözlerine şunları da ekledi; bu görünen tablo bizi oldukça şaşırtmış durumda dedi.

Bu kaynak verilerine göre buradan şöyle bir sonuç çıkıyor, erkeklerinde kendi kişisel bakımlarına en az kadınlar kadar özen gösterdiğinin altını çiziyor.

Acvit tüy dökücü ürünün, her bölgede rahatlıkla kullanılabileceğini kaydeden Doğrucu, insanların çok rahatlıkla alarak kullanabileceğini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu