Kombinler

Kloş Etek Nasıl Giyilir ve Kombinleri

Kloş Etek Kombinleri

Kloş etekler uzun ve kısa modelleri ile yaz ve kış mevsimlerinde her zaman giyilebilen en trend parçalardan. Son zamanlar da kloş etekler, neredeyse tüm kadınlara yakışan ve beğenisini kazanmış etek modelidir. Her stil sahibi bayanların dolabında bulunması gereken güzide giyim parçası olan kloş etekler, kombin yaparken ister romantik tarz da, ister sportif, isterseniz de maskülen tarzlar da kombin yapabilirsiniz.

Kloş Etek Nasıl Giyilir Sokak Stilleri

Moda ikonları ve tüm moda tutkunlarının takip ettikleri trendler arasında olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Kloş etekler aslında yeni bir trend değil geçmişte bu etekler yani 60’lı yıllarda oldukça popülerdi. Şimdi günümüzde yeniden yorumlanan ve bel kısmına tam oturan dökümlü büzgülerle hareketli bu etekler, doğru bir şekilde kombin yapıldığında üzerinizde harika duran parçalardan.

Deri Kısa Kloş Etek ve Longo Uzun Çizme Sokak Kombini

Vintage etkisini yaratabileceğiniz birçok kloş etek modelleri ve kombin tarzları vardır. Kloş etekler nasıl giyilir ve kombinlenir bu konu hakkında bazı püf noktaları ve stil önerileri paylaşacağız. Kloş etek nasıl giyilir? işte ipuçları…

Sportif bir tarz için kloş etek

Kloş Etek Spor Giyim Tarzı Sokak Stilleri

Spor giyim tarzını seviyorsanız, kloş etek modelleri tam size göre eteğinizin üzerine tişört ya da kazak giyerek spor bir görünüm kazanabilirsiniz. Bunun dışında eteğin içerisine spor tarz bir gömlekle de bu etkiyi yakalamanız oldukça mümkün. Eğer kloş eteklerinizde çok fazla renk cümbüşü varsa, üst tarafınıza giyeceğiniz parçaların sade ve düz bir renklerde olmasına dikkat edin. Bunun aksini denerseniz göz yorulmasından başka bir şey değildir.

Crop top ve kloş etek ikilisi

Kloş Etek Crop Tops Sokak Modası ve Kombinleri

Kloş etek modellerinin en çok yakıştığı bir diğer üst giyim parçası da ‘Crop Top’dur. Kısaca özetlersek kısa giyim üst parçaları diyebilirim. Özellikle de yaz aylarında oldukça popüler olan ve neredeyse her yaz sezonunda gördüğümüz kloş etek ve crop top kombinleri harika bir seçim olabilir. Kısa üst ve kloş etek ikilisi kombin yapıldığı zaman çok çekici ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Diz altı kloş etekler

Diz Altı Kloş Etek Kombinleri Sokak Stilleri

Kloş eteğin en belirgin özelliklerinden biriside eteğin dizlerin alt kısımlarına kadar uzamasıdır. Diz altı kloş eteklerle kombin yaparken ayakkabı seçiminde tek dikkat etmeniz gereken husus ise, platform ayakkabılar bu tarz ayakkabı modeli dışında her türlü ayakkabıyı diz altı kloş etekle rahatlıkla kombine edebilirsiniz. Çünkü kloş etekler tek başına dikkat çekici bir özelliğe sahipler birde üzerine platform ayakkabı giyerseniz oldukça abartılı bir görüntü ortaya çıkarmış olabilirsiniz.

Kısa Üst Siyah Kloş Etek Kombini Sokak Trendleri

Şimdi sizler için hazırladığımız sokak modası kloş etek kombinleri görsellerine göz gezdirerek kloş etekler nasıl giyildiği hakkında fikirler edinebilirsiniz. En şık kloş etek modelleri ve sokak stilleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Kloş Etekler Nasıl Giyilir ve Kombinleri / GALERİ

Feminen Tarz Kısa Kloş Etek Sokak Stilleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu