Güzellik

5 Yaş Genç Görünmek İstiyorsanız, Okuyun!

5 Yaş Genç Görünmek İstiyorsanız

Kadınlar daima olduklarından daha genç görünmeye çalışır, hatta bunun için çeşitli estetik ameliyatlar geçirmekten de çekinmiyorlar.

Erkekler bayanlar kadar dış görünüşüne zaman ayırmasa da, ama itiraf edelim ki, bulunduğumuz yaştan daha genç görünmekte onların çoğunun arzusudur. Bu makalede size yaşınızdan daha genç görünmenin çok basit yöntemi hakkında bilgi vereceğiz. Haberiniz olsun ki, bunun için çok da acı çekmek gerekmez, sadece makalemizi dikkatle okumanız ve bu bilgileri günlük hayatınızda değerlendirmeniz yeterlidir.

genc gorunme 1

Cildin güzelleşmesi için dermatologlar çeşitli ipuçları verirler. Bu tavsiyeler içerisine çeşitli yağlarla maske tarifleri, sağlıklı beslenmeye kadar en etkili yöntemler içerir.

Dermatologların cildinin sağlıklı ve genç görünmesini isteyen kişilere verdiği ilk danışmalardan biri de düzenli ilişki hayatıdır. Uzmanların sözlerine göre, cilt probleminizin çözümünü aramaya yatak odasından başlamalısınız.

Royal Edinburgh Hospital’ın hekimi olan Dr.David Weeks’in araştırmalarının sonucu onu gösterdi ki, düzenli ilişki ile meşgul olan kadın ve erkekler olduklarından 5 yaş genç görünürler. Bir şeyi unutmayın ki, ilişki ömrünüzü uzatmıyor, sadece güzel, sağlıklı görünmenizi sağlıyor. Dermatolog Dr.Amy Wechsler’in araştırmasına göre, düzenli ilişki yapan zaman ciltteki ölü hücreler yeniden oluşur, kan dolaşımı hızlanır. Böylece, cilt yenilenir ve güzel görünüyor.

Ayrıca ilişki yüzde sivilcelerin oluşumunu önler. Çünkü sivilcelerin oluşmasına ilk sebep insanın düzenli olarak yorgun ve stresli olmasıdır. ilişki ise sizin gün içindeki yorgunluktan, stresten kurtulmanızı sağlıyor, dolayısıyla bu sorunla karşılaşma ihtimalinizi de yok ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu