Dekorasyon

Candice Olson Perfect Mutfak Tasarım Fikirleri

Mutfak Tasarım Fikirleri

Konu İçeriği

Candice Olson Mutfağımıza zarafet ve şıklık veriyor sizler için değerlendirdiğimiz candice koleksiyonuna göz atalım! Gerçekten yemek sevgi ve mutfakta kalınan her saniye tadını çıkarmak istiyorsanız, o zaman bir Candice Olson mutfak sizin için ideal bir fikir olabilir. gerçekçi olurken pişirme, konaklama, tasarım, renkler, ve her şeyi almak kolay hepsini istiyorum derseniz.

Candice Olson 8

Candice Olson burada sunulan bu mükemmel bir mutfak tasarımları bir göz atın, ve tamamen ilham almak. görmek böylece farklı tasarımlar ve çeşitli alanlar için mutfak fikirleri sunar.

Candice Olson 9

Eğer büyük bir boşluk varsa, o zaman mutfak merkezinde duvar ve bir mutfak ada boyunca tam kabini mükemmel bir seçimdir. Candice sizin alanı kullanmak ve tüm ortamı sizin için rahat tutar ve size kolayca istediklerinizi bulmanızı sağlar göze hoş bir mutfak verirken ferah yapacak şaşırtıcı tasarımlar sunuyor.

Candice-Olson-1

Renkler mükemmel, ve ahşap yaygın olarak mutfakta lüks bir dokunuş verecektir. Beyaz dolap ve mutfakta ada ahşap dolapları mutfakta yumuşak ve şık kılan mükemmel kontrast yapmaktır.

Candice Olson 3

Ankastre mükemmel ve modern bir görünüm ve küçük mutfaklarda büyük çözümler yapmaktır, ama genellikle şık, profesyonel bir görünüm tüm mutfak boyutlarda kullanılmaktadır. Küçük bir mutfağınız varsa, Candice unutmuş değil. Eğer akıllı bir yer tasarruf tarzı mutfakta gerekli her şeyi yapacak birçok tasarımları bulacaksınız.

Candice Olson 4

Tezgahı her zaman mutfak içinde hızlı, rahat yemek ya da içecek için yüksek veya düşük sandalye gibi sandalye ekleyebilirsiniz hızlı bir yemek masası olarak kullanılabilir. Candice Olson mutfak mobilyaları değil sadece, tüm ayrıntıları ile ilgilenir. Mükemmel ve her zaman mutfak için popüler renklerde bulunmaktadır.

Candice-Olson-2

Aydınlatma Candice görkemli bir şekilde elde edile bilir. Sizin her şey önünüzde açık olacağı gibi böylece mutfakta ışıklı halde spot göreceksiniz, ve ayrıca mutfakta ada veya tezgah üzerinde çok şık kolye lambaları size güçlü yönlendirilmiş ışık vermesini görürsünüz.

Candice Olson 5

Malzeme seçimi size kalmış, diğer metal yüzeyler ve aletleri bir sürü varken bazı mutfak tamamen ahşaptan yapılmış, her biri kendi tarzı vardır, ama her ikisi de harika görünüyor.

Candice Olson 6

Göz alıcı backsplashes da büyük seramik kullanırken mutfak güzel bir dokunuş vermek için kullanılır. Candice Olson sadece seni orada kalırken kesinlikle mutlu edecek bir mutfak garantisi veriyor.

Candice Olson 7

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu