Kadinlive.com

Genç Odası Graffiti Dekorasyon Fikirleri


Graffiti Dekorasyon Fikirleri

Çocuğunuzun, yeteneğini geliştirmesinde yardımcı olun. Onun hayal gücünü artıracak yaratıcı kimliğini ortaya koyacak şekilde çocuğunuza yardımcı olmayı deneyin. Bunun içinse genç odası tasarımlarında graffiti dekorasyon tarzından yardım alabilirsiniz.

Çoğu gençler sadece sokak sanatı “Graffiti” aşk, sadece onlar gibi enerji ve dinamizm dolu olurken, bu kentsel sanatı kullanarak hayallerini, duygularını ve görüşlerini ifade etmek istiyorlar.

Gencin yatak odası dekorasyonu bir çok serin bir görünüm eklemek için, oğlunun odasına özel bir karakter vermek için aksesuarlar bu graffiti dekorasyon stili kullanabilirsiniz. Gencin yatak odasında en şık görünüm oluşturmak için birçok grafiti dekorasyon fikirleri keşfedin.


Oğlunun odasına grafiti atmosfer getirmek için en kolay yolu, grafiti motiflerle süslenmiş nevresim eklemek gereklidir. Odaya neşeli bir ortam sağlamak için parlak renklerde olanları seçin.

Ayrıca yatağın grafiti stili ile kelime veya resimleri ile özel bir karakter arkasındaki duvarı boyamak için seçebilirsiniz, bu tüm oda ortamı artıracak.

Genc-Odası-Graffiti-Dekorasyon-Fikirleri-2

Grafiti desenler, lambalar, tableaux ve son zamanlarda duvar çıkartmaları ile minderler gibi graffiti stilleri pek çok diğer dekoratif aksesuarları da vardır. Ayrıca oğlunuz odasını kendisi dekore ederken eğlenceli yapmak isteyebilirsiniz, o sanat ve biraz serin grafiti resimleri oluşturmak mümkün, bu tür yetenekli ise, bir mobilya parçası veya kapı duvar boyaya bilirsiniz.

Genç odası graffiti, fikirleri için aşağıdaki galeri inceleyerek ilham alabilirsiniz. Bu muhteşem dekorasyon fikirleri ile çocuğunuzun yeteneklerini ortaya çıkartabilirsiniz.

Genç Odası Graffiti Dekorasyon Fikirleri / GALERİ

Genc-Odası-Graffiti-Dekorasyon-Fikirleri-5

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git