Saç Renkleri

Çikolata Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır

Çikolata Kahve Saç Renkleri

Birkaç yıldır sezona damgasını vuran çikolata kahve saç rengi, yine bu yıl oldukça popüler saç renkleri arasında yerini alıyor. Çok iddialı bir renk aramayan kadınların beğenisini kazanan çikolata kahve saç rengini tam size göre diyebilirim. Çikolata kahvesi, her ten rengine uyum sağlarken, saça canlılık, parlaklık ve etkileyici bir görünüm yaratıyor.

Çikolata Kahve Saç Rengi Tonları

Çikolata kahve saç renkleri, birçok saç boyası markası içerisinde farklı renk tonları bulunmaktadır. Özellikle belli başlı isim yapmış markalar olan loreal, garnier, koleston gibi markaların çikolata kahvesi renk tonları modern kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Çikolata kahvesi kolayca elde edildiğinden dolayı kuaföre ya da işin uzmanına ihtiyaç duymadan evde kendiniz saçlarınızı rahatlıkla bu saç rengine boyayabilirsiniz. Fakat her zaman tavsiye ettiğimiz gibi işin uzmanına saçlarınızı çikolata kahve tonlarına boyattırabilirsiniz.

Bitter Çikolata Kahve Saç Rengi

Çikolata Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Saçlarınızı boyatmak istiyorsanız ve hangi renge boyatacağınıza karar veremiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Saç rengini değiştirmek kadınlar için artık çok sıradan oldu. Çünkü kuaförlere gidip birkaç saat ve biraz para ödediklerinde istedikleri saç rengine sahip olabiliyorlar. Fakat istenilen saç rengine sahip olmaktan daha önemlisi size en çok yakışacak ve eskisinden daha güzel görünecek saç rengine sahip olmaktır. Eğer şimdi kullanacağınız saç rengi, yaptıracağınız saç renginden daha güzelse saç rengini değiştirmenin hiçbir anlamı kalmaz.

Çikolata Espresso Kahverengi Saç Rengi

Çikolata Kahve Saç Boyası

  • Palette deluxe 3.65 numaralı yoğun yağ bakım kremli çikolata kahve saç rengi boyası
  • Loreal paris excellence creme 6.35 numaralı uzun süre kalıcı çikolata kahve saç boyası
  • Wella koleston naturals 6.7 numaralı tarçın kabuğu özlü çikolata kahve saç boyası renkleri
  • Koleston Kit 6.7 numaralı uzun süre kalıcı çikolata kahve boya

Çikolata Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Saçlarını çikolata kahve rengine değiştirmek isteyenler için yukarıda vermiş olduğumuz saç boyası markaları ve renk numaraları ile kolayca çikolata kahve saç rengi elde edebilirsiniz.

Neden Çikolata Kahve Saç Rengi?

Çikolata kahve saç rengi, mavi siyah saç rengi, sarı saç rengi ve kızıl saç rengi kadar iddialı bir renk değildir. Eğer saçlarınız siyah ya da kahverengi ise çikolata kahve saç rengine boyatmak size pek çekici gelmeyebilir. Fakat mavi siyah saç rengi, kızıl saç rengi tonları ve sarı saç rengi tonları bakımı en zor saç renklerinden biridir. Mavi siyah saç rengi en çabuk solan saç renklerinden biridir. Bir süre sonra yıpranmış görünür ve sürekli dip boyası ister. Kızıl da en çok akan saç rengi diyebiliriz. 3 haftaya bir sürekli saç boyatmak zorunda kalırsınız. Bu da hem cebinize hem de sizi oldukça yorar.

Çikolata Kahverengi Uçları Koyu Kahve Saç Rengi

Sarı saç rengi ise dip boyası geldiğinde hemen yaptırmazsanız saçlarınızın bakımsız görünmesine neden olacaktır. Fakat çikolata kahve saç rengi dipleriniz geldiğinde pek belli olmaz. Çikolata kahve saç rengi kullanan kişiler bu nedenle daha az kuaföre giderler. Ayrıca çok fazla akmayacağı için uzun süre kullanılabilir. Esmer, sarışın, kumral bütün kadınlar kolaylıkla kullanabilir. Çikolata kahve saç rengi özellikle esmerlere daha çok yakışır. Çünkü ten renklerinin daha açık görünmesini sağlar.

Çikolata Maum Kahverengi Saç Rengi

Bu konuda ilginizi çekebilir; Sıcak Çikolata Saç Rengi ve Modelleri

Çikolata kahvesi saç renkleri ve çikolata saç modellerinin bir dizi görsellerini sizler için aşağıdaki galeride derledik. Bu saç rengi ve saç modelleri size ilham kaynağı olabilir. Sizi görsellerle baş başa bırakıyoruz.

Orta Çikolata Kahve Saç Rengi

Çikolata Kahve Saç Rengi ve Modelleri / GALERİ

İki Tonlu Çikolata Kahverengi Saç Renkleri

Bir önceki konumuz da sizlere Yüz Tipine Göre Saç Kesimi başlıklı makalemizde yüz şekillerine göre saçlar nasıl kesilme bu konu hakkında bilgiler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu