Kombinler

Diz Üstü Çizme Nasıl Kombin Yapılır?

Diz Üstü Çizme Kombinleri

Sonbahar kış sezonunun vazgeçilmez trendi olan diz üstü çizmeler, her kış sezonunda en moda trendler arasında yerini almaya devam ediyor. Sezonun en gözde diz üstü çizme kombinleri yaparak kullanacağınız hakkında bilginiz yoksa, sizin için hazırladığımız diz üstü çizme kombin önerilerine göz atmalısınız.

Diz üstü çizme kombinleri

Diz üstü çizmeler, kış modasının en dikkat çeken parçaları arasında yerini alıyor! Özellikle de soğuk kış günlerinin kurtarıcı olan bu güzide parçalar, tarz ve stilinize çekicilik verirken, zamansız şıklar katıyor. Nasıl diz üstü çizme seçmeliyim? Hangi kıyafetlerle nasıl kombin yapılmalı giyinirken nelere dikkat etmeliyiz? gibi sorular kafaları karıştırıyor. Diz üstü çizme giyinme yollarını bu yazımızda sizlerle paylaşmak istedik. Diz üstü çizme nasıl giyilir? nasıl seçilir? ve kombinlenir işte tüyolar…

Diz Üstü Süet Çizme Kombinasyonları

Diz üstü çizmeleri seçerken dikkat etmeniz gereken önemli hususlar

Diz üstü çizmeler, kış sezonunda en moda trendleri arasında olsalar dahi, en önemli olan nokta ise giydiğimiz tüm ayakkabılarda olduğu gibi diz üstü çizmeleri seçerken de şıklığından önce rahatlığına bakmalıyız. Diz üstü çizmeler, dizinizin üzerine çıktığı için diz kıvrımlarının hareketini engellememesi seçerken dikkat etmeniz gereken nokta! Çizmelerin bilek kısmından nasıl oturduğu ve kalıplarının size uygun olup olmadığı da dikkat etmeniz gereken hususlar içerisinde.

Diz Üstü Çizme Trend Kombin Fikirleri

Diz üstü çizme kombinleri nasıl yapılmalıdır?

Eteklerle giyinin: Diz üstü çizmeleri eteklerinizle kombin yaparken, eteğinizin boyu, modeli, stili üzerinizde duruşunda çok büyük etkisi var. Dar kesimli kalem etekler ve bir çift diz üstü çizmeyle kusursuz güzelliğinize elegan görünüm elde edebilirsiniz. Diz üstü çizmelerle asi bir stil yaratmak istiyorsanız, pileli veya orta boy bol tarz bir etekle geniş kesimli çizmeleri tercih ederek kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Diz boyu çizmelerin içerisine giyeceğiniz uzun çoraplar tarzınıza tarz katarak daha özgün ve sportif bir görünüm kazandırabilir.

dizustu-cizme-trendi-1

Jeans pantolonlarla giyinin: Diz üstü çizmeler eteklerle şık durduğu kadar skinny jeanlarla, yüksek bel jeanlarla ve hatta kumaş pantolonlarla bile çok şık ve feminen bir görünüm elde edebilirsiniz. Elegant duruşunuza farklı tarz bir hava katmak için daha sportif stiller yaratabileceğiniz uzun kazaklar veya salaş bol hırkalar tercihleriniz arasında olabilir. Şık bir skinny jean pantolonun üzerine giyeceğiniz diz üstü botlar, yeri geldiğinde yüksek topuklu ayakkabılar kadar şık ve çekici bir görünüm kazandırabilir.

dizustu-cizme-trendi-2

Taytlarla giyinin: Diz üstü çizmelere en çok yakışan parçalardan biriside hiç kuşkusuz ki taytlar! Rahatlığı ve şıklığı ile kadınların vazgeçilmez parçası olan taytlar kış sezonu boyunca vazgeçemeyeceğiniz kıyafetlerin ilk başta yerini alıyor. Şık ve kadınsı taytları diz üstü çizmelerle ve üzerinize alacağınız deri ceketle kombin yaptığınızda çok şık stiller elde edebilirsiniz. Taytları ister yüksek topuklu, ister düz çizmelerle çok rahat ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Kış sezonunda sweatshirt veya kazaklarla kombin yaparak tarzınıza tarz katabilirsiniz.

dizustu-cizme-trendi-3

Montlarla kombini tamamlayın: diz üstü botlar üzerine giyeceğiniz montlarında stiliniz için çok önemli bir konu olduğunu belirtelim. Diz üstü çizme, botların üzerine çok uzun palto veya kabanlar diz üstü çizmelerle çok şık durmazlar! Ayrıca çok fazla kısa montlarda da dengesiz ve orantısız bir görünüme neden olur, dolayısıyla orta boylu montları tercih etmelisiniz. Şık ve çekici bir stil için diz üstü çizmelerin üzerine kürk detaylı montlarda tercih listenizde olabilir. Ciddi ofis kombinleri için klasik montların üzerine topuklu diz üstü çizmeler şık bir görünüm kazandırır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu