Saç Modelleri

Kış Modası için 5 Farklı Saç Modelleri ve Saç Trendleri

Kış modası için 5 farklı saç modelleri ve trendleri

Kış modası için birbirinden harika saç modelleri sizler için derledik. Bu kış sezonunda hangi saç modelleri en trend ve moda akımına kapılan saçlar, gelin hep birlikte inceleyelim…

Bu kış hangi saç modellerini kullanacağız?

01. Pixie saç kesim

Pixie kesimler: New York ve Londra sokak modası trendlerine yön veren bu iki şehirde en çok kullanılan saç modelleri pixie kesimler oldu! Kış aylarının favori saç modelleri arasında olan bu saç kesimi, feminen bir tarz yaratarak her modern kadında harika görünecek gibi duruyor!

2762200 full

02. Dolgun küt saçlar

Dolgun Bob’lar: Bob ( küt) saçlar, her yıl farklı tarzlarda karşımıza çıkmaktadır. Bu kış sezonunda yine farklılık yaratarak dolgun gösteren küt saç modelleri trendler arasında yer alıyor. Dolgun ve küt saçlara kavuşabilmek için kalın uçlara sahip olan saç maşasını kullanabilirsiniz.

3389357 full

03. Örgülü saç modeller

Örgüler: Moda haftalarının kırmızı halısında, uzun bir süredir rüzgarlar estiren ve sık sık karşılaştığımız örgülü saç modelleri, bu kış’ta oldukça favoriler arasında, örgü saçlar arasında topuz örgü trend! Modern ve tarz sahibi kadınlara son derece feminen ve masum bir görünüm kazandıran örgü saç modeli kış sezonun gözdesi!

7756278 full

04. Dümdüz saçlar

Dümdüz saçlar: Dalgalı saç modelleri uzun zamandır, popülerliğini yitirmese de, düz saç modelleri vazgeçilmezler listesindeki yerini hala korumaktadır. Yine bu kış sezonunda gönül rahatlığı ile düz saçlar kullabilirsiniz.

6504551 full

05. Kalın kaküller

Kalın kâküller: İnce perçemli saçlara elveda etmenizin zamanı geldi ve geçiyor! Kış sezonunun en iddialı saç stilleri arasında, kalın kaküller yer aldı. Modern kadınlara nostaljik hava veren kaküller artık trend! Fakat ince alın yapısına sahipseniz bu tarz saç modellerinden uzak durmalısınız!

5678218 full

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu