Kombinler

2018-2019 Yaz Trendleri: Beyaz Elbise Kombinleri

2018-2019 Yaz Trendleri: Beyaz Elbise Kombinleri

Yazın gelişiyle birlikte herkeste heyecan başlıyor! Yaz neşesini beyaz renk daha iyi ifade ediyor. Bu nedenle 2018-2019 yaz trendleri arasında beyaz renk popüler olması şaşırtıcı değildir. Öyle ki beyaz elbise kombinleri yaz aylarında başlayarak, sonbahar aylarına kadar devam ediyor. Yaz trendleri arasında olan beyaz elbiseleri dolaplarınıza ekleyin kızlar!

beyaz takım elbise 2

Son zamanlarda, moda tasarımcılarının ilkbahar yaz elbise koleksiyonlarında baskılı kıyafetler geniş yer buluyor. Canlı renkler, yazın imgeleriyle elbiselere özgürlük veriyorlar! Beyaz elbiseleri istediğiniz renklerde kombine edebilirsiniz.

beyaz takım elbise 9

İstisnalar göz önüne alınmazsa, “beyaz renk mutluluk, temizlik, dürüstlük ve saygı” anlamını taşır. Hatta tüm renklerin beyaz renkten türev fikirleri vardır o nedenle “ana renk” denir. Beyaz elbiseleri istediğiniz renk tonlarıyla uyarlamak zor değildir. Beyaz renk tonu, tüm koyu renklerle mükemmel bir görünüm sağlar. Ancak baştan aşağıya kadar beyaz elbise kombinleri yapan bayanlar tamamen farklı görünüyor. Özellikle “beyaz ceket, beyaz pantolon” son derece popüler ve çok asil bir görünüm kazandırıyor.

beyaz takım elbise 21

Hafif, soğuk ve yatıştırıcı etkiye sahiptir!

Psikologlar da beyaz rengin etkisini savunuyorlar. Beyaz kıyafet giyinen her zaman pozitif duygular uyandırır ve dikkati hemen üzerine çeker. Çünkü beyaz renk insanın enerji sistemini dengeleme yeteneğine sahiptir. Beyaz renk çeşitli türlerde görünüyor. Bunun sebebi ise birçok farklı beyaz renk tonları olmasıyla ilgilidir. Beyaz renk tonları arasında karamel, soluk krem, süt, fildişi, grimsi, kar ve saire tonları vardır.

beyaz takım elbise 24

Eğer cilt renginiz solgun ise beyaz elbise giyeceğiniz zaman bembeyaz renk seçin. Sıcak renkler solgun cilt teni olan insanlara yakışmıyor ve sanki uykusuz gibi bir görünüm vereceksiniz. Süt, krem renk tonları ise esmer cilde sahip bayanların tercih etmesi daha uygun olacaktır. Soğuk renkler size çok fazla yakışmadığı için gri beyaz tonları da tercih edilebilir.

beyaz takım elbise 34

Beyaz renkli kıyafetler, minimalist tarzda daha çok kullanılır. Ciddi karakteri olan insanlar bu renk tonuna daha çok tercih ederler. Birçok bayan, baştan aşağıya beyaz kıyafet kombinleri yapmak çok sıkıcı görür. Aslında karakteri büyülü göstermek sizin elinizdedir.

beyaz takım elbise 39

Şık ve tarz görünmek için beyaz kiti parlak tırnak ojeleri, ahududu, kırmızı ruj, renkli ayakkabı ve aksesuarlarla harika kombinler yaratmak tamamen sizin elinizde. Şunu unutmayın ki beyaz renkli kıyafetleri “altın, gümüş, haki ve kahverengi” renkli aksesuarlarla tamamladığınızda karakteri son derece güzelleştirir.

beyaz takım elbise 40

Unutmayın ki, beyaz görsel efektlere kadirdir. Örneğin, beyaz renkli ayakkabı boyu uzun gösterir, beyaz renkli top crop (kısa üst) ise kadının biçimlerini vurgular. Şıklığınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız sizin için hazırladığım beyaz elbise kombinleri size ilham verebilir.

beyaz takım elbise 38

Beyaz Elbise Kombinleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu