Saç Modelleri

Ünlülerin kahkül modelleri

Ünlülerin en güzel kahkül modelleri sizler için Kadınlive kadın ekibi araştırdı ilham kaynağı olacak kahkül modelleri. Yüz hatlarınızı vurgulayan muhteşem kahküllerden vazgeçmeyin. Şimdi tarz yaratma zamanı! İşte ünlülerden en güzel kahkül modelleri.

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon’un uzun sarı saçları, kalp şekilli yüzüne tam uyacak şekilde kahküllerle hareketlendirilmiş. Muhteşem sarı katların dışında, Witherspoon’un jilet gibi keskin kahkülleri ilk bakışta dikkatleri üzerine çekiyor. Eğer Reese Witherspoon’un muhteşem kahküllerini denemek istiyorsanız, kaşlarınızın hizasında kestirdiğiniz kahküllerinizi düzleştirin ve parlatıcı serum uyguladıktan sonra saç spreyi sıkarak yana doğru yatırın.

ünlülerin-kahkül-modelleri-1

Kelly Rowland

Eski Destiny’s Child üyesi Rowland’da kahküllerden vazgeçmeyen Hollywood güzellerinden. Kelly Rowland’ın düz parlak kahkülleri muhteşem görünüyor. Rowland, bazen saç diplerine hafif volüm vererek, kahküllerini yuvarlak bir biçimde kullanıyor. Saçlarında değişik modeller denemeyi seven Rowland, saçlarının geri kalanı gibi kahküllerini de şekillendirmeyi unutmuyor.

Bu şekilde düz kesimli kahküller, yarım toplanan romantik saç modelleriyle birleşince ortaya romantik prensesler çıkıyor! Düz fön çektirdiğiniz saçlarınızı kahküllerinizi ve kulak yanlarından birkaç tutam saçınızı serbest bırakarak geriden toplayın. Bu saç modeli hem kahkülünüze hem de güzel gözlerinize vurgu yapacak.

ünlülerin-kahkül-modelleri-2

Anne Hathaway

Sefiller filminin çekimlerine başlamadan hemen önce saçlarını eski Hollywood’un görkemli tarzıyla şekillendirdi ve sonuç muhteşem oldu. Kısacık kesilmiş, kırpık saçlarıyla büyük beğeni toplayan Hathaway, pixie kesim saçları popülerliğe kavuşturan isim oldu. Güzel, narin boyunları açıkta bırakan ve kadının zarafetini vurgulayan bu saç modeli bir de kahküllerle birleşince ortaya Anne Hathaway’inki gibi unutulmayan bir görünüm çıkıyor.

Bu kahkülleri isterseniz yana doğru tarayın, şekillendirici ürünlerle kabartın, hareket verin hatta hafifçe yukarı dikin! Islak saçlarınızı beş dakikada kurutup taradıktan sonra elinize bir miktar saç şekillendirici köpüklerden sıkın. Saçlarınızı parmaklarınızla şekillendirin ve işte muhteşem kahkülleriniz hazır!

ünlülerin-kahkül-modelleri-3

Zoey Deschanel

New Girl dizisinin yetenekli güzeli Zoey Deschanel, tartışmasız Hollywood’un en güzel kahküllerinin sahibi! Zoey Deschanel’in kahkülleri güzel oyuncunun imzası haline geldi ve bugün elde ettiği şöhrete katkısı büyük. Bu muhteşem kâhküllerin sırrı, Deschanel’in kalın saç tellerinde ve siyah saçlarında gizli. Deschanel kahküllerini asla tek bir modelde kullanmıyor, her seferinde saç modeline göre kâhküllerini şekillendiriyor.

ünlülerin-kahkül-modelleri-4

Emma Stone

Kızıl, sarı ya da ne renk olursa olsun, Emma Stone’un güzel kahkülleri kıskanılmayacak gibi değil! Eğer Easy A filmindeki kızıl afet görünüşünü kendinizde deneyecekseniz, saçlarınızı kuruturken yuvarlak saç fırçası kullanmalısınız. Önceden bir maşa ya da bigudiler yardımıyla şekillendirdiğiniz saçlarınızı yuvarlak bir saç fırçası ve fön makinesiyle düzeltin. Özellikle yana ayıracağınız kâhkülünüzü yuvarlak fırçaya dolayın ve fön makinesinin altında birkaç saniye beklettikten sonra yana doğru tarayın.

ünlülerin-kahkül-modelleri-5

Florence Welch

Bu ateş kızılı saçlar kesinlikle kendi özgün tarzını yansıtıyor. Muhteşem sesiyle bizi büyülemeyi başaran Welch, kendine has bohem tarzını bu muhteşem kâhküllerle tamamlıyor. Bu tarz kahkülleri toplu saçlarla kullanabilir ve saç aksesuarlarıyla süsleyebilirsiniz. Saç bantları ve tokanızın üstüne bağlayacağınız fularlar kahküllerinizle birlikte harika bir tarz yaratacak.

ünlülerin-kahkül-modelleri-6

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu