Makyaj

Eyeliner’de yeni trend beyaz

Eyeliner’de yeni trend beyaz

Eyeliner‘de en son moda ve trend akımı beyaz etkisi oldu! Kadınların vazgeçilmezlerinden bir tanesi olmaya başlamıştır. Eyeliner‘in beyazın etkisi adeta ilizyon gibi gözünüze katacak güzelliklerle sizler çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.

Kadınlive makyaj editörleri yeni trend olan beyaz eyeliner ile makyaj nasıl yapılır? Yakın mercek altına aldı. Şimdi gelin hep beraber bu moda akıma kapılan beyaz eyeliner ile ne gibi makyajlar yapabiliriz inceleyelim.

İki kademede eyeliner

İki kademeli eyeliner akademi siyah sürerek üzerine beyaz eyeliner çekerseniz harika görünüme sizler de ulaşabilirsiniz.

2-kademeli

Altı beyaz, üstü siyah eyeliner

Üst göz kapağınızın olduğu bölüme siyah eyeliner uygularsanız kuyruk biçiminde çekerek gözünüzün alt kısmında beyaz eyeliner’la uzatarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Sanki kedi gözü modeli elde etmiş olursunuz.

altust eyelenir

Bağımsız gözler

Gözlerden bağımsız farklılık seviyor alışılagelmiş modellerinin dışında modellerden inanıyorsanız üst kapağı siyah uygulayın göz kapağınızın hemen altına doğru da beyaz eyeliner çekerek dikkat çekici bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

bağımsız

Aydınlık eyeliner

İç tarafı aydınlık yüzünüzdeki gözünüzün buruna yakın olan kısmının doğru beyaz göz kalemi yüzünüzü aydınlatmanızı yardımcı olarak parlak bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır.

iç-taraf

Karıştırın

Üst kısımlara beyaz ve siyah eyeliner uygulayın ve daha sonrasında ise alt kirpik diplerine beyaz eyeliner ve alt kısmına siyah eyeliner kullanarak koyu bir maskarayla çok çekici ve güzel görüneceksiniz.

karışık

Beyaz kedi gözü yaratın

Tek başına beyaz eyeliner kullanmaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. Beyaz eyeliner nasıl göz kapağınızın üzerine kuyruklu bir şekilde çizerseniz sizde kedi görünüşlü bir göze sahip olabilirsiniz.

kedi

Büyük gözlere

Gözünüzün olduğundan daha büyük ve iri görünmesini istiyorsanız, alt göz kapağının iç kısıma uygulayacağınız beyaz eyeliner sayesinde gözleriniz çok daha iri ve çekici bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

büyük

Dumanlı gözler

Dumanlı gözlerden hoşlanıyorsanız üst göz kapağınıza bir çizgi halinde beyaz eyeliner sürmelisiniz. Fırça yardımıyla bütün göz kapağınıza yayarak çok daha güzel dumanlı çekici etkileyici bir görüntüye sizlerde kavuşabilirsiniz.

dumanlı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu