Saç Modelleri

Tuba Büyüküstün Cesur ve Güzel Saç Modeli

Tuba Büyüküstün Cesur ve Güzel Saç Modeli

Ekranların en sevilen yüzlerinden olan Tuba Büyüküstün, genç kızların hayranlık duyduğu bir isim. Özellikle saç modelleriyle dikkat çeken Büyüküstün, Kara Para Aşk dizisinden sonra saçlarını kısacık kestirerek, kanser hastaları yararına bağışlamıştı.

Kısa saç modeliyle de güzelliğine güzellik katan Tuba Büyüküstün Cesur ve Güzel saç modeli de birçok kadının saçlarını kestirmesini sağladı.

Pixie kesim adı verilen bu saç modeline hayran olan kadınlar, kendilerine yakışıp yakışmadığını düşünmeden saçlarını kestirmeye başladı. Oysa pixie saç kesimi uzun yüzü olanlara pek de yakışan bir model değil. Daha küçük ve minyon yüzlere çok yakışan bu saç stili, uzadıkça daha da güzelleşir.

Saçların iyi bir şekilde kesilmesi için başarılı bir kuaförden destek almanız şarttır. Aksi halde iyi bir model ortaya çıkmayacaktır.

Tuba Büyüküstün saçları

Sühan Saç Modeli

Kıvanç Tatlıtuğ’la başrolü paylaştığı dizide Sühan karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün’ün kısa saçları uzadı ve oldukça hoş bir model aldı.

Yüzü güzel olduğu için her kısa saç türünün ok yakıştığı oyuncu, Sühan saç modeli olarak aranan katlı küt saçıyla dikkat çekti. Bir dönem Hollywood yıldızlarının kullandığı bu saç modeli, esmer olan sanatçıya çok yakıştı.

Cesur ve Güzel dizisinde yeni kısa saçlarıyla boy gösteren ünlü oyuncu, aslında yıllar önce de kısa saçlarını kullanmıştı. O zaman kaşları ince olduğu için şimdiki kadar hoş görünmüyordu.

Tuba Büyüküstün saç modeli

Sühan Saç Modeli Kimlere Yakışır?

Uzamış pixie saç modeli olan bu kesim, çenesi uzun olmayan ve yüzü çok uzun olmayan kişilere yakışır. Yüzü uzun olan kişiler, bu saç modeliyle daha kötü görünmektedir.

Bu saç kesimi için yüz şekliniz uygun olursa, ince telli saçlarınız da daha dolgun görünebilir. Ayrıca dolgun saçlar için de iyi bir seçim olabilir. Kıvırcık saçı olanlar ise, pek uygun bir saç kesimi değildir.

Tuba Büyüküstün Kısa Saç Modeli

Katlı saç kesimlerinden olan bu model için, ön kısmı daha kısa tutarak genç bir görünüm sağlayan Tuba Büyüküstün kısa saç modeli yüz şekli ünlü oyuncuya benzeyenlere çok yakışacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu