Diyet Listesi

Streç Filmle Göbek Eritme Ve Zayıflama

Streç Filmle Göbek Eritme Ve Zayıflama

Fazla kilolar ve obezite çağın en büyük sorunlarından, bunun üzerine göbek ve bel bölgelerinde oluşan fazla yağlarda başımızın belası haline geldi adeta. Üstüne üstelik ideal kilonuz olsa bile, ayva göbek adı ile tabir edilen göbeğimiz olabiliyor. Tabi ki göbek eritmek için en ideal yollar arasında spor ilk sırada gelmektedir. Spor’a ek olarak farklı yöntemler ve uygulamalarla da göbek ve bel bölgelerinizi daha hızlı bir şekilde incelte bilirsiniz. Uzun yıllardır denen ve olumlu sonuçlar alınan terleyerek, yağları yakan hızlı yöntemler arasında streç film geliyor. Özellikle de streç film ile kilo vermek, göbek bölgesindeki fazla yağlardan kurtulabilmek için kullanılıyor. Peki, streç film ile göbek eritme ve zayıflama mümkün mü? Bu sorunun cevabını Kadınlive diyet editörleri olarak yazımızın devamında anlatıyoruz.

Streç film ile zayıflama, çok uzun yıllardır kullanılan yöntemler arasında yer alıyor. Streç film göbek bölgesine uygularken, bazı püf noktalara dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Aksi bir durumda, streç film ile göbek eritme yöntemi sağlık açısından zararı olabilir.

Streç Filmle Göbek Eritmek

Streç Film Göbek Eritir Ve Zayıflatır Mı?

Streç film ile göbek yağları eritilebilir, fakat sadece streç filmi göbeğinize sararak beklemeniz hiç bir anlam ifade etmez, bu şekilde sadece vücudunuzdaki fazla suyu dışarıya atarsınız. Tükettiğiniz içecekle birlikte yine aynı kilonuza gelirsiniz. Streç film, hareket halinde kullanabileceğiniz yöntemler arasındadır. Örneğin; evde koşu bandı üzerinde yürüyüş yaparken, hızlı terleme ve yağ yakımını maksimum seviyeye ulaştırmaktadır.

Göbek Yağlarını Eritmek İçin Streç Film Nasıl Kullanılır?

Streç filmi göbek ya da basen bölgelerindeki fazla yağları eritmek için kullanacaksanız, farklı yağ eritici kürlerle hazırlanmış çeşitli yağları sorunlu bölgelerinize sürdükten hemen sonra üzerine streç film ile sararak etkisini maksimum seviyelere getirebilirsiniz. Streç film ile göbek yağlarını eritenler, 1 veya 2 ay süreyle düzenli olarak devam edilmesini söylemektedirler. Düzenli bir şekilde uygulandığı taktirde başarıya ulaşan bu yöntem, özellikle yaz aylarında denenebilecek göbek eritme yöntemlerindendir. Göbek veya basen bölgelerine streç film ya da poşet sarmak, kilo verme yöntemi değil! Sizin o bölgelerinizi incelten ve sıkılaştıran bir yöntemdir.

Streç film ile göbek ve basen eritme yöntemine teknolojik aletlerle uygulanan seanslar gözü ile bakabilir veyahut buna benzetebilirsiniz. Elbette teknolojik aletler kadar hızlı nüfuz ve etkili olmasa da, streç film kullanımını düzenli bir şekilde uyguladığınız da kısa süre içerisinde etkisini görebiliyorsunuz. Streç film kullandığınızda spor ile bütünleşirse, etkisini iki kat daha hızlı bir şekilde görmeniz mümkündür.

Streç Film Göbek Eritme Yolları

Streç Filmle Göbek Eritme Kürü

Streç filmle birlikte kullanabileceğiniz göbek eritme kürü olarak, kahveli kür ideal bir seçim olabilir. Bu kürün uygulayabilmeniz için gerekli olan tek şey kahve olacaktır. 1 tatlı kaşığı kadar ince ve çekilmiş kahve, 1 tatlı kaşığı da himalaya tuzu bu iki maddeyi birbiri ile iyice karıştırdıktan sonra içerisine 1 kapsül e-vitamini ilave edin. Daha sonra ise macun kıvamına gelebilmesi için içerisine az bir miktarda kakao yağı koyduktan sonra tüm bu karışımları birbirine iyice karıştırın. Ardından sorunlu bölgelerinize elde ettiğiniz bu karışımı sürün. Kahveli kür karışımı bölgesel fazlalık olan göbek, basen bölgeleri gibi yerlere uyguladıktan hemen sonra streç film sarın ve ardından 35-40 dakika ya da 2 saat kadar bekletmelisiniz. Daha sonra kürü temizlemek için, streç film çıkartın ve duşa girdiğinizde soğuk su ile problemli bölgenizi yıkayarak temizlerseniz etkisi daha fazla artacaktır.

NOT: Streç film ile bölgesel zayıflama, uygulamasını akşam yatacağı zaman uygulayan ve sabah kalktığında çıkartan kişiler var, bu tarzda bir uygulama hiçbir işe yaramayacağı hatırlatalım aksine, cildinizde farklı sorunlara, hastalıklara sebep olabileceğini de unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu