Moda

Kate Middleton’un Giyim Stili Değişiyor!

Kate Middleton stili değişiyor!

Kate Middleton, tüm dünyanın takip ettiği bir isim Kraliçe’den uyarı alınca stil danışmanı Catherine Walker ile çalışmaya başladı. Onun tarz ve stili herkes tarafından beğeniliyordu şimdilerde Kate Middleton yeniden giyim stilinde değişikliğine gidiyor. Diz altı kısa elbiseler giyen Kate Middleton, Kraliçe Elizabeth dikkatlerini üzerine çekmiş olacak ki uyarıldı. Son zamanlarda cesur pozlarıyla gündemden düşmeyen Kate Middleton uyarılma sebebi ise Elizabeth’nin gelinini takı ve aksesuar seçimlerini beğenmediğini söylemişti.

Uyarının ardından Kate Middleton katılacağı resmi davetlere kapalı giyinmeye ve Kraliçe’nin verdiği mücevher takılarını kullanmaya ve tüm gezi, davetler için Catherine Walker tarafından seçilen kıyafetleri giyme kararı aldı. Kate Middleton stilini değiştirerek artık daha uzun etekler, elbiseler giyecek.

Kate-Middleton-uyarı 1

Catherine Walker Kimdir?

Kate-Middleton-uyarı 2

Stil danışmanı olan Walker artık Kate Middleton için önerilerde bulunacak. Catherine, Kraliyet Ailesi için çok da uzak bir isim değil! Daha önceleri Prenses Diana için stil danışmanlığını üstlenmiş olan bu isim Kraliçe Elizabeth’in tercihlerini oldukça yakın mercekle takip ediyor. Prenses Diana öldükten sonra onunla birlikte çalışan Walker’in Kate Middleton için nasıl stil ve kıyafetler tercih edeceği merak konusu oldu.

Kate-Middleton-uyarı 3

Tüm resmi gezilerde Prenses Diana gibi kıyafetlerin yaka kısımları daha kapalı ve uzun etek tasarımları giyecek olan Middleton, balolar için giyeceği muhteşem kıyafetlerin siparişlerini şimdiden verdi. Herkesin merakla beklediği Kate Middleton’un yeni tarz ve stili nasıl olacak göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu