Hayata dair

Kadınlar erkeklerden ne ister?

Aslında kadınlar ilişkileri boyunca karşı taraftan çok basit şeyler bekliyorlar: esas olarak, saygı, eğlence, sevgi. Ama bunlar da kaderinde olmalıdır. Bu seferki yazımızda size kadınların erkeklerde görmek istedikleri hususlar hakkında bilgi vereceğiz. İşte kadınlar erkekten ne bekler? maddeler halinde sıraladık;

Saygı

Bir kadının erkekten beklediği en temel davranış biçimi karşı tarafın ona olan saygısı. Karşınızdaki kadını sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirmek istiyorsanız, en ufak nüanslar onun fikrine önem verdiğinizi hissettirin. En önemlisi ise hiçbir zaman arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın yanında onun onuruna dokunacak hareketler yapmayın, ifadeler kullanmayın.

Sürprizler

Kadının erkekte görmek istediği diğer bir özellik de onun sürpriz sever olmasıdır. Kadınlar onları hiç düşünmedikleri zamanda sevindirmeyi başaran erkekleri seviyor, ama kadını sevindirmek için sürprizler üzerinde uzun süre düşünmenize gerek yok. Bu en küçük bir hareket: hiç beklenmeyen bir anda alınan bir demet çiçek de olabilir.

Ona zaman ayırın

Kadınlar ilişki boyunca kendi mutluluklarından daha çok karşı tarafın mutluluğu için çalışırlar. Sizin onunla mutlu olduğunuzu hissediyor ettirmeniz kadının kendisini mutlu hissetmesi için yeterlidir. Karşılığında ise siz de karşınızdaki hanıma zaman ayırmayı başarmalısınız.

Tek suçlu o değil

Bazen asabileştiğimiz zaman yolunda gitmeyen işlere göre suçu karşı tarafta arıyoruz. Bu zaman ise bazen sinirlerimize hakim olmayı beceremeyip sonradan pişman olacağımız ifadeler kullanıyoruz. Unutmayın, kadınlar kaba davranışlarınızı asla unutmuyorlar. Hatta sonradan her şey kuralına düşse bile. Buna göre de iyi olur ki, bütün günahları karşı tarafta aramaz önce kendi hatalarınız hakkında düşünesiniz.

Romantik

Şüphesiz ki, romantizm bakımından kadının beklediği en önemli şeydir. Güzel bir sahil gezi, bir deste gül, onun için şarkı söylemek, her seferinde onun için yeni fikirler düşünmek. Bu alanda ne kadar yaratıcı olursanız, onun gözünde de bir o kadar yüksekte olursunuz.

Benim geleceğim, yoksa bizim geleceğimiz?

Her kadın sevdiği kişi ile uzun yaşam yaşamayı planlıyor. Sizi bir kadına sevdirecek diğer bir nokta da, gelecek hakkında konuşurken ikinizi birlikte hayal etmenizdir. “Bizim evimiz, bizim ailemiz, bizim geleceğimiz” bir kadını en çok mutlu eden ifadelerdir.

Eğlence

Karşınızdaki kadın size ne kadar ciddi, iş görünse de, unutmayın ki tüm kadınlar eğlenceli erkekleri seviyor. Tüm gün ancak iş hakkında düşünen, gününü ev-iş düzeni etrafında kuran kişi hiçbir kadına ilginç değil.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Güzel bir makale olmuş. Aslına baktığın zaman İnsan oğluna verilecek en güzel şey Saygı’dır Saygı olduğu yerde sevgi de olur Sevgi Aşkı , Aşk Eğlenceyi , Eğlence de süprizleri doğurur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu