Hayata dair

Zengin kadınlara sevgilileri ne hediye ediyor?

Dünyanın en zengin kadınlarına sevgilileri ne hediye ediyorlar? Zaten büyük paraya sahip kadınları ile sürpriz olur? Kadinlive.com dünyanın en zengin ve güzel kadınlarına sevgililerinin ne hediye ettiğini araştırdı ve sizlerle paylaşıyor.

İşte zengin kadınlar ve sevgililerinin hediyeleri;

Oliviya Uayld‘ın iri pırlanta taşlı yüzüğünü 18 zümrüt kaş devreye alıp. Yeşil gözlü oyuncu yüzüğünün 1920’de Paris’te yapıldığını söylüyor: “Sevinirim ki, yüzüğün sevgi tarihçesi eskidir”.

zengin-kadinlar-1

Oyuncu Natalie Portman‘ın pırlanta taşlı yüzüğünün tasarımını sevgilisi kendisi yaptığını söylüyor.

zengin-kadinlar-2

Oyuncu Scarlett Johansson gazeteci sevgilisi ona pırlanta yüzük hediye etti.

zengin-kadinlar-3

Oyuncu Jessica Biel sevgilisi ona üzerinde iri pırlanta kaş ile birlikte lap küçük mavi pırlanta kaşı olan yüzük hediye etti. Söylenenlere göre, bu, başarı getirir. Yunanistan’da ve Türkiye’de böyle yüzük moda.

zengin-kadinlar-4

Halle Berry‘nin nişanlısı Oliver Martines oyuncu için nişan yüzüğün Paris’in ünlü kuyumcusu Rober Mazloya sipariş edip. Kolombiya zümrüdünü 2 pırlanta kaş tamamlar, yüzüğün bu şekilde dizayn edilmesinin anlamı var. Fakat oyuncu bunu açıklamıyor.

zengin-kadinlar-5

Şarkıcı Christina Aguilera‘nın seçtiği erkek – Met Ratler ona evlilik teklifi etmeye 1 yıldan fazla hazırlanıp. Yüzüğün tasarımını da kendisi düşünüyor ve Sevgililer gününde evlilik teklifi etti.

zengin-kadinlar-6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu