Hayata dair

Kadınlar Nasıl Erkek İster?

Bazen ne öfke, ne de dış görünüş açısından beğenmediğimiz erkeklerin aslında kadınların sevgilisi olduğunu öğreniyoruz. Eğer hala kadınların hangi erkekleri sevdiğini tespit edemediyseniz, bu yazımızı dikkatle okuyun.

Bu yazıda size kadınların beğendiği, tüm ömürlerini birlikte geçirmek istedikleri kişiler hakkında bilgi vereceğiz. İşte kadınların beğendiği erkek tipleri

Romantik sevgili

Erkekler klasik sevgiye inanır. Sürekli olarak sevdiği kadına çiçekler, çikolatalar alır ve onun için romantik bir akşam yemeği hazırlar. Sevgilisine sık sık arayarak onu çok düşündüğünü söylüyor, gözlerine bakarak ne hissettiğini anlatır. Unutmayın ki, her bir kadın takdir edilmek için sever, romantik sevgili ise daima kadınını takdir ediyor. Aynı zamanda unutmayın ki, eğer sizin sevdiğiniz insan romantik sevgili istiyorsa, kendisi de bunun karşılığında aynı tür davranıp, sizi aynı kadar ezizleyecek. Yani, gösterdiğiniz hiçbir ilişki karşılıksız kalmayacak.

Özüne güvenen kişi

Bu tür kişiler karşı taraf üzerinde asıl nezaretedici etkiye sahiptir. Kadınların öz güveni olan erkekleri sevmesinin temel nedenlerinden biri de onların hiçbir durumda diğer erkekleri kıskanmaması, kendilerini onlarla mukayese etmemeleridir. Çünkü bu kişilerin kendilerine olan güveni bu haysiyetlerinin gelişmesine engel olur. Kendilerine güvenen erkekler hiçbir zaman herhangi bir hareketi yaparken karşı taraftan onay beklemiyorlar ve en tecessüsü budur ki, onların bu hareketlerine sevgilileri tapıyor.

Yaratıcı sevgili

Yaratıcı insanlar hayatın her anını değerlendirerek yaşıyor. Karşı cinsin dikkatini çekmek için yaratıcılıklarında çeşitli yönde kullanırlar. O’na tahsis olunan şiir, resim, müzik parçası kadınların kendilerini daha özel hissetmesine neden olur. Kuşkusuz, bütün kadınlar kendilerini asil prenses gibi hissetmek edecekleri kişinin yanında olmayı tercih ediyorlar.

Dünya görmüş sevgili

Kadınlar kelimenin her iki anlamıyla yanlarında dünya görmüş erkek görmek istiyor. Konumuna yaptığınız ülkelerde karşılaştığınız ilginç anlar, okuduğunuz kitaplardan getirdiğiniz alıntılar kadınları size daha da yakınlaştıracak, ama ne bu kitaplar, ne de yabancı ülke hakkındaki bilgiler herkesin bildikleri olmamalıdır. Bununla siz ancak karşı tarafta tekrarcı, diğerlerinden hiçbir şey farklı yapamayan erkek teesüratı oluşturabilirsiniz.

Akıllı – esprili sevgili

Entelektüel, aynı zamanda eğlenceli sohbet kızları çekmek için ideal bir araçtır. Kadınlar için böyle erkeklerle ilişki kurmak oldukça ilginçtir. En önemlisi ona göre ki, onunla konuşmadan sıkılmak mümkün değildir. Zaman ilerledikçe saçlarınız dökülebilir, cildiniz kırışır eğer siz hanımınızın beğendiği o ince mizah duygusu ile seçilen erkekseniz, onun gözünden uğramanız mümkün değildir.

Düşünceli, ince sevgili

Her ne kadar kadınların sert erkekleri sevdiği düşünülse de, bu hiç de tüm hanımlara ait değil. Doğrudur, hanımlar sizden kendileri kadar hassas, titizlik olmanızı beklemiyorlar, ama aynı zamanda hiç okşamadığınızı istemedikleri komşuları Tofik erkek gibi kaba davranmanızı da arzulamıyorlar. Sadece onun yanında olmanızı istediği zor zamanlarda sevgilinize destek olmanız, o güveneceği insan teesüratı yaratmanız yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu