Hayata dair

Kadınlar Neyi İster?

Kadınlar Ne İster?

Kadınlar ne ister hep gündeme gelen konulardandır. Popülerliğini koruyan bu sorunun cevabı çoğu kişi tarafından hala merak edilir. En çok da erkeklerde merak uyandıran bu konu erkekler arasında zaman zaman dile gelmektedir.  Kadınlar denilince akla ilk gelenlerdenyola çıkarak sounun cevabına ulaşmak mümkündür.

Elbette herkeste olan ortak özellik sevgi bağlamıdır. Sevgi kadınlar tarafından da önemsenen değer görmek istenilen bir kavramdır. Nazik olmak ve bunu bir yaşam tarzı haline getirmek gerekir. Çünkü kadınlar narin varlıklardır. Bu nedenle kendilerine nazik davranılmasını isterler. Moda, makyaj, güzellik, alış-veriş gibi kişisel bakım gerektiren her şey kadınların ortak noktalarında vardır.

Kadın Ve AlışverişKadın Ve Moda

Kadınların hemen hemen çoğu modayı takip eder. Yılın modasına göre giyinir ve toplumda ben de buradayım demenin bir yolunu bulur. Çünkü kadın değerli olduğunu kendine verdiği önemle gösterir.

Kadın Ve Alışveriş

Kadınların kendilerini iyi hissetmeleri için alışverişe verdikleri önem bir çok erkek tarafından yadırganır. Alışveriş kadınlar için bir mesai gibidir. Olmazsa olmazlardandır. Kendilerini iyi hissetmelerinde ki püf nokta kendilerini yenilemeleridir. Psikolojilerini düzeltmek için alışveriş yaparlar, saçlarını başka renklere boyarlar veya saçlarını kestirirler. Çünkü yenilikler onları mutlu eder. Kadınlar sorunlarla yenilenerek baş ederler.

Kadın Ve Makyaj

Kadınların rutin işlerinden olan makyaj hemen hemen her kadının ilgi gösterdiği bir alandır. Makyaj yapmanın altında da aslında yenilenmek düşünceleri yatar. Yeni bir görünüm ve canlı bir görünüm ile kendilerini daha iyi hisseder ve hayata daha iyi adapte olurlar. Öyle ki gece makyajı bile yapan kadınlara rastlamak mümkündür.

Kadın Ve ModaKadın Ve Sevgi

Kadınların sevgi anlayışları ilgi ile kendini belli eder. Toplumumuzda seven kadın katlanır anlayışı vardır. Ne yazık ki bu anlayışın altına sığınarak kadınların sınırlı zorlanır. Oysa kadınlar sevilmek, sayılmak ve ilgi görmek isterler. Aksini görünce ise başka şans verme lüksleri bulunmaz.

Kadınlar Ne İstemez?

Kadınne istemez sorusu hemen hemen hiç gündeme gelmez. Daha çok ne istedikleri üzerinde durulur ve yine de öğrenilmekle kalınıp uygulaması yapılmaz. Kadınlar kaba saba davranışlar sergilenmesini sevmezler. Karşısındakilerden net olmalarını isterler. Sözlerinin eri olmalarını ve kendilerine ilgi alanlarında saygı göstermelerini isterler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu