Diyet Listesi

Yağlarınızı dondurarak zayıflayın

Yağlarınızı dondurarak zayıflayın

Sıcak havalarda yağ hücrelerini dondurarak çok daha fazla kilo vermek mümkün. Gelişmekte olan ülkelerin en önemli sağlık sorunları arasında bulunan obezite fazla kilolar güzellik ve sağlık açısından da ciddi problemler yaratmaktadır. Fit, zayıf ve güzel bir vücuda sahip olmak için yaz sezonu gelmeden spor salonlarında forma girmek için ellerinden gelen her şeyi yaparak terleyerek zayıflama ya çalışıyorlar.

Yağları dondurarak zayıflama

Terleyerek yağ yakmak tarihe karışıyor

Zamanını ve parasını boşa harcamak istemeyenler Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçekli yepyeni bir teknolojiyle tek seansta 12 saatine kadar incelmenin mümkün olduğunu söylüyor.

Cildin elastikiyetini bozmadan şekil veren bir yöntemden bahsediyor

Ülkemiz nüfusunun yüzde 37 size kilolu yüzde 32 ise obezite sorunu yaşadığını belirten Çiçekli zayıflamak isteyenler milyarlarca dolar harcadıklarını belirterek dondurarak zayıflama ekonomik hem de belirli bölgelere gitmeyen bölgesel kilo problemi yaşayanlar için son derece ideal bir formüldür. Vücutta istenmeyen fazlalık yağ dokularını kontrollü soğutma ile donduran cildin elastikiyetini de kolajen yapısını bozmadan zayıflayarak şekillenmesine imkan veriyor.

Dondurularak yok edilen yağ hücreleri vücutta lenf dolaşımı yoluyla atılıyor. Karın kalça bacak ve kol gibi lokal inatçı kilo problemlerinin bölgelerinde ise iyi sonuçlar elde ediliyor.

15 ile 20 gün arasında sonuçlar kesinlikle alınıyor

Çiçek tek seansla ortalaman 70 dakika uygulanan incelen bedenin küçülmesini sağlayan bir seanslık uygulama da yeterli olduğunu bildiriyor. Basen ve karın gibi bölgeyi aynı anda 2 seanslık uygulamalarla yok eden ve 15 ila 20 gün içinde de sonuçlar belli olmaya başlıyor. Diyet ya da egzersize ihtiyaç kalmadan maksimum sonuçlar 90 günde sonuç veriyor.

Zayıflamada stressiz çözüm

Güzelleşmek ve zayıflamak için bilinçsiz uygulamalar ve doktor kontrolünde olmayan diyetler telafisi çok zor durumları ortaya çıkarmaktadır. Kilo vermede insanların stressiz pratik kalıcı çözümlere ihtiyacı olduğunu bildiren Dr. Çiçek yağ hücrelerinin donmasıyla giderilebileceği en kolay yollardan bir tanesi olduğunu belirtiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu