Moda

Erkekler Hangi Kıyafetten Nefret Ediyor?

Erkekler hangi kıyafetten nefret ediyor?

Kadınların hoşlanarak ve seve seve giydiği kıyafetler ve uyguladıkları moda trendleri hakkında erkekler neler düşünüyor hiç merak ettiniz mi bu konuyu. Erkeklerin nefret ettiği giyim trenlerini merak ettiğimiz için yakın mercek altına aldık. Kadınlive kadın ekibi olarak sizler için araştırdığımız kıyafetleri biz kadınlar severek giyiyoruz ama erkekler bu kıyafetlerden çok nefret ediyor!

Erkekler hangi kıyafetten nefret ediyor?

Bizlerin severek giydiği kıyafetlerin erkeklerinde hoşlanmadığı giyim tarzlarının listesi bu yazımız da hazırladık. Gelin hep birlikte moda dünyasının hangi tarz kıyafetleri erkekleri rahatsız ediyor inceleyelim. Sizce hangi tarz elbiseler erkekleri bu kadar nefret ettirebilir? İşte giyim stilleri ve nefret konusunun listesi…

Tulum giyim parçaları

tulum-kiyafet

Tulum parçalar sezonun ve kadınların gözde giyim parçasıydı. Oldukça rahat bir parça olan bu kıyafetlerden erkekler pek de hoşlandığını söylemek mümkün değil. Bu tarz kıyafetler erkek milletine göre hiç kadınsı bir giyim tarzı değil. Daha çok erkeksi bir parça. Tabii ki burada söz ettiğimiz konu ise bahçe tarzı tulumlar ve kot olanları.

Smokin giyim tarzı

Smokin giyim tarzı

Biz kadınlar takım elbise ve smokinler içerisinde çok iyi göründüğümüzü düşünmekteyiz, aynen öyle de görünürüz. Ama erkekler bu tarz giyim stilinin kendilerine ait olduklarını düşünmektedirler ve kadın daha şık ve klasik tarzlarda giyinmeli olduğunu düşünürler.

Şalvarla giyim stilleri

salvar-pantolon

Şalvar pantolonlar, Yves Saint Laurent olarak 3 yıl önce tasarlanmış yeni moda trendlerinden birisi, bu pantolonlar trend olamaya başladığı günden itibaren vücut hatlarımızı gizlediği ve bol bir giyim parçası olduğundan dolayı erkekler bu tarz giyim stillerini sevmiyormuş. Tabii ki sonuç ise güzellik açısından değil de, estetik açıdan erkek milletine göre şık bir parça değilmiş.

Gladyatör sandalet ayakkabılar

Gladyatör sandalet stili

Gladyatörler erkeklere göre karışık, kalabalık bir stil olarak geliyor ve gladyatör sandaletleri sevmiyorlar. Erkek milleti daha çok sade ve zarif şık ayakkabıları seviyor.

Tayt giysiler

tayt-kiyafet

Kadınlar tayt giyim parçalarını çok seviyorlar, ama erkekler hiç sevmiyor. Bunun sebebi ise kadınların tüm hatlarını göstertiği için hiç bir gizem kalmıyormuş! Bu taytların rahatlığından dolayı neredeyse her tüm kadınların giydiği bir parça olduğunu söylemek mümkün. Ama şunu da söylemek mümkün ki bu taytlar her vücut yapısına uygun olmadığı için yakışmıyor.

Ugg botlar

Ugg Bot Stilleri

Kadın milleti ugg botları ya çok seviyor, yada hiç sevmiyorlar bunun ortası bulunmuyor. Erkekler ise ugg’lardan kesinlikle hoşlanmıyor.

Dolgu topuk ayakkabı

Dolgu topuk stilleri

Dolgu topuklu ayakkabılar da erkeklerin ilgisini çekmiyor ve sevmiyorlar, bu ayakkabı modelleri erkeklerin sevmedikleri modellerin baş listesinde yerini alıyor çünkü onlara göre bu modeller çok kaba görünüyormuş!

Erkeklerin, kadınların moda stilleri hakkındaki düşüncelerini öğrendik. Peki bu duruma şaşırdık mı? Hayır. Şimdi bu trendleri yinede takip edecek miyiz? Tabiki de EVET!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu