Moda

Beyonce Spor Kıyafet Koleksiyonu Tasarlıyor!

Beyonce sportif koleksiyon tasarlıyor

Dünyaca ünlü markalar arasında yerine alan Topshop, yine dünyaca ünlü isimlerle iş birliği yaparak her yıla farklı koleksiyonlar hazırlıyor. Topshop ünlü modeller olan Kate Moos ve Cara Delevingne gibi dünyaca ünlü isimlerle geçtiğimiz dönemde harika bir koleksiyon sunmuştu. Şimdiler de ise yine Topshop dünyaca ünlü yıldız ‘Beyonce’ ile işbirliği yapacağını duyurdu.

beyonce topshop sportif

Spor giyim koleksiyonu hazırlayan Beyonce tasarladığı giyim parçaları arasında streç giysiler, taytlar modellerinin öne çıktığı eşsiz bir koleksiyona imza atacak! Topshop birçok ünlü isimlerle işbirliği içerisinde yaptığı koleksiyonlardan oldukça farklı bir stil olacağı kesin. Beyonce, marka için tasarladığı sportif giyim koleksiyonu diğer ünlülerin koleksiyonundan ayıran en büyük özelliği ise, satıştan elde edilen paranın yarısına ortak olacağıdır.

beyonce topshop sportif 1

Beyonce ve Topshop işbirliğindeki bu proje, Sir Philip Green buluşmasıyla birlikte ortaya çıkmış. Sonbahar’da piyasaya çıkması beklenen bu eşsiz koleksiyonun tasarımından, üretimine kadar bizzat Beyonce ilgilenecek. Topshop markasının iyi bir takipçisi olan ünlü şarkıcı Beyonce tasarladığı spor giyim stillerini çok beğendiğinin altını çiziyor.

beyonce topshop sportif 2

Ünlü yıldızın hayranı olduğu Topshop markası, kendi bünyesinden bağımsız olarak oluşturduğu tasarım ekipleri ile birlikte markanın ofisinin olduğu New York‘ta yerini alacak! Üretilecek bu tasarımlara henüz bir isim dahi verilmemiş. Topshop ürünleri ve moda dünyasına yeni adımları atmış Beyonce tarafından tasarlanan ürünleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu