Kombinler

İspanyol paça pantolon nasıl giyilir?

İspanyol paça pantolon nasıl giyilir ve kombinleri

İspanyol paça pantolon, uzun zamandan beri gündemden düşmüyor. Her sezon trend olan İspanyol paça pantolonları 3 adımda kolayca nasıl giyilir ve kombin yapacağınızı. Kadınlive editörleri sizin için yakın mercek altına aldı. Sezon trendi olan bu şık retro pantolon modelleri, sizleri eski yılların nostalji modasına götürürken aynı zamanda, stil ve tarz sahibi olmanıza da olanak sağlıyor.

İspanyol paça pantolon nasıl giyilir

Sizin İspanyol pantolon giyme konusunda çekinceleriniz varsa, 70’li yıllardan gelmiş gibi görünmek istemiyorsanız, retro parça seçimlerinizden önce Kadınlive kadın ekibinin sizlere önereceği İspanyol paça pantolon kombinleri konusunda farklı 3 adıma dikkat etmenizde fayda var.

En güzel kombin İspanyol paça pantolonlar

Öneri 1- Önce size yakışan doğru pantolon modelini bulun. Zayıf veya kilolu olabilirsiniz. İki durumda da İspanyol paça pantolonları tercih edebilirsiniz. Yanlız bacaklarınıza yapışmış ve vücudunuza sıkı sıkı saran pantolonlardan uzak durmalısınız. Ne çok bol, nede çok dar pantolonlar olmamasına da dikkat etmelisiniz orta genişlikte ki pantolonlar en ideal olanlardır. Diğer dikkat etmeniz gereken husus ise, İspanyol paça pantolonunuzun boyudur. Paça boyları kesinlikle kısa olmamasına özen gösterin. Oturduğunuzda bacakların gözükmeyeceği şekilde uzun paçalı olmasına dikkat edin. Uzun paça derken asla ve kesinlikle sokakları süpüren pantolon parçalarını önermiyoruz. Çok sık giydiğiniz ayakkabılarınızın topuk uzunluğuna göre ideal pantolonlar bulmaya çalışın.

İspanyol paça 2015 kombin önerisi

Öneri 2- Ayakkabı seçimlerinizde işiniz daha kolay olacak, İspanyol paça pantolonlar kalın topuk veya dolgu topuk ayakkabılarla çok şık ve muhteşem duruyor. Bu noktada dikkat etmeniz gereken tek husus ise, pantolonlarınızın altına giydiğiniz ayakkabılarınızın çok fazla göze çarpmaması. Bunun için yapmanız gereken giydiğiniz ayakkabının topuk boyu ile paça boyunu ayarlamanız çok yerinde ve akıllıca bir durum olur. Hem de bacak boyunuz daha uzun gözükmesini sağlayacaktır. Uzun boylu bayanlar, topuksuz ayakkabılarla İspanyol paça pantolon çok rahat bir şekilde giyebilirler. Dikkat etmeniz gereken husus ise pantolon paçaları yerleri süpürmemesidir.

İspanyol paça nasıl giyilir

Öneri 3- Şimdi gelelim artık İspanyol paça pantolonlarla hangi üstleri giyinebileceğimiz konusuna. İspanyol paça pantolon modelleri bol kesimli pantolon çeşitleri arasında olduğundan dolayı, üstümüze giyeceğimiz parçalar vücudumuza tam oturan parçalar olması sizi orantılı bir görünüm kazandıracaktır. Örneğin üzerinize oturan kısa ceket modelleri ile harika ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kısa kazak veya çok bol olmayan balıkçı yaka kazakları ile kadınsı bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca gömlek giyecekseniz, gömleği İspanyol paça pantolonlarınızın içerisine sokarak farklı bir stil yaratabilirsiniz. Yok ben bol kesimli bol üstler giyeceğim diyorsanız bel kısmınıza kemer takarak orantılamanızı sağlayacaktır.

İspanyol paça pantolon kombinasyonu

Bu yazımızı da ayrıca inceleyin ; Bol paça trendi: İspanyol paça pantolonlar

Sizin için hazırladığımız İspanyol paça pantolon giyim kombinlerini galeriden görsellerini inceleyebilirsiniz. Bu kombinler size ilham ve fikir verebilir.

İspanyol paça pantolonlar kombin nasıl yapılır

‘İspanyol paça pantolon nasıl giyilir?’ adlı foto galeriyi görüntüleyin.

Bir önceki yazımız da sizlere Gelin ayakkabısı 2015 en güzel modelleri gelin ayakkabıları, gelin ayakkabısı modelleri ve en güzel özel tasarımlı ayakkabılar hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu makalemizi incelediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu