Güzellik

Ünlü markanın yeni yüzü Kirsten Dunst

Kirsten Dunst, birçok markanın reklam yüzü oldu. Şimdilerde yeni bir reklam kampanyası olan Loreal‘in yeni yüzü olarak karşımıza çıkıyor.

Güzel oyuncu Kirsten Dunst, bu sezon Loreal markası reklam kampanyaları için kameralar karşısına geçecek. Oldukça başarılı oyuncu olan Dunst, tarzı ve sarı saç rengiyle tüm dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, Fransız markası ve güzellik devi olan Loreal Professionnel‘in reklam kampanyalarında oynayacak!

Sarışın saçları ve denizden sanki yeni çıkmış dalgalı saç görüntüsünü çok sevdik! Dunst, Loreal‘in yüzü olarak kameralar karşısında. Ünlü oyuncu Loreal‘in reklam kampanyası için şunları söyledi; Bu markaya kendimi çok yakın hissediyorum diyen güzel, sürekli yenilikler peşinde koşan ve günümüzün trendlerini yakın mercekle takip eden ihtiyaçlara anında cevap verebilen ve farklı ürünler geliştiren bir marka olduğunu dile getirdi.

Kirsten Dunst Loreal Professionnel

“Loreal Professionnel” yeni çıkarmış olduğu eşsiz ürünü ile denizden yeni çıkmışcasına görünen dağınık saçlar tüm kadınları şimdiden heyecanlandırdı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu