Dekorasyon

Zamansız Tasarımı ile VitrA Lavabo Modelleri

Lavabo, söz konusu dekorasyon olduğunda elinizi ya da yüzünüzü yıkadığınız işlevsel bir seramik üründen çok daha fazlasını ifade ediyor. Banyo dekorasyonunun yansıttığı hissi direkt olarak etkilediği gibi dekorasyonda bütünlük yakalamada da büyük rol oynaması, lavabo seçimine daha fazla özen gösterilmesini zorunlu kılıyor. Yalın, özgün ve çağdaş lavabo tasarımları, banyo dekorasyonuna zamansız dokunuşlar katarak banyonuzu çok daha uzun süre keyifle kullanmanızı sağlıyor. Farklı kültürler ve doğadan ilham alarak modern tasarımlara imza atan VitrA, kendinizi şımartabileceğiniz, kullanım konforu ve kolaylığı sunan lavabo tasarımlarıyla öne çıkıyor. Farklı form, yüzey dokusu ve renk gibi alternatifleri bulunan tasarımlar, hayallerinizi banyo dekorasyonuna taşımanıza imkan veriyor.

Frame Vitra

Hem Yalın hem Lüks VitrA Lavabo Modelleri

Seramik ürünleri seçerken alışılagelen renk, form ve dokuların dışına çıkılması, banyo dekorasyonuna yenilikçi ve özgün dokunuşlar katıyor. Tasarımlarında özgün çizgileri ustaca kullanan VitrA, ince ve zarif çanak lavabo çeşitlerine yer verdiği koleksiyonları sayesinde zamansız seçimler yapmanıza imkan tanıyor. Yuvarlatılmış detayları sayesinde kullanıldığı banyoları sıcaklıkla buluşturan tasarımlar, sadelik ve şıklığı bir araya getiriyor. Üstelik bu modellerin, fazla alan kaplamamaları sayesinde küçük banyoları bile kolayca ferah bir atmosfere kavuşturuyor.

Minimalist detaylar barındıran VitrA Frame koleksiyonu, çağdaş bir sanat eserini anımsatan, sade ama çarpıcı çanak lavabo tasarımlardan oluşuyor. Özellikle ahşap ve beton gibi farklı yüzeyleri mükemmel bir şekilde tamamlayan modeller arasında siyah ve beyaz renk alternatiflerinin yanı sıra mat beyaz ve mat siyah seçenekleri bulunuyor. Mat VitrA Frame lavabo çeşitleri, krom ve pirinç gibi parlak armatür çeşitlerine oldukça yakışıyor.

Frame Vitra Lavabo

İstediğiniz Renk ve Şekilde Lavabo Modelleri

Oval, kare, TV, asimetrik ve yuvarlak gibi form alternatifleri bulunan VitrA Outline çanak lavabo koleksiyonu, banyo dekorasyonunda sofistike çizgiler kullanmak isteyenlere hitap ediyor. Mat beyaz, mat siyah, mat bej, vizon, beyaz ve siyah renk alternatifleri sunan koleksiyon, banyoda kullanmayı tercih ettiğiniz yer ve duvar karosu gibi alternatifler doğrultusunda seçiminizi çeşitlendirmenizi sağlıyor. Koyu renk tonlarındaki VitrA Outline çanak lavabo çeşitleri, lüks bir spa merkezinin mutlu eden detaylarını dekorasyonunuzla buluşturuyor.

Temiz ve güçlü çizgiler, yumuşak renk tonları ve sakin yüzey geçişlerinin kullanıldığı modeller, hem hiç göz yormuyor hem de alana zarafet katıyor. Banyo atmosferine ferah, dingin bir hava katan VitrA Outline banyo koleksiyonu, banyonuzun büyüklüğü ya da şekli fark etmeksizin değerlendirebileceğiniz onlarca alternatif barındırıyor. Koleksiyonda yer alan ayaklı lavabo çeşitleri, heykeli anımsatan zarif detaylarıyla öne çıkıyor.

Vitra en şık outline

Zamansız Modeller: VitrA Integra Koleksiyonu

Alternatif ölçü seçeneklerine sahip Integra lavabo tasarımları, banyonuza farklı bir hava katıyor. VitrA Integra lavabo çeşitleri, küçük banyolarda kullanılacak dar tasarımlardan oldukça geniş lavabo modellerine kadar birçok farklı çeşidi barındırıyor. İstendiği taktirde lavabo altı dolap alternatifleriyle de eşleştirilebilecek tasarımlar, beyaz rengin duru güzelliğini taşıyor. Dekorasyona derinlik katmak için koyu renkte mat duvar ve yer karolarıyla birlikte değerlendirebileceğiniz Integra lavabo çeşitleri, krom rengi armatürlerle mükemmel görünüyor.

Üstelik ikili lavabo gibi alternatifleri sayesinde banyonuzu çok daha kullanışlı ve konforlu bir hale getiriyor. Duvara monte ederek kullanabileceğiniz lavabo alternatifleri, ahşabın doğal yüzey dokusunun kullanıldığı banyo mobilyalarıyla birlikte kullanılabiliyor.

Vitra Outline Lavabo

Banyo dekorasyonunuzu zamansız bir kimlikle buluşturmak için özgün ve şık alternatiflere ihtiyaç duyuyorsanız VitrA mağazalarına uğramanın tam sırası! VitrA’nın Frame, Outline ve Integra koleksiyonlarındaki lavabo alternatiflerini yerinde görebileceğiniz VitrA mağazaları, hayallerinizdeki banyo dekorasyonu için fazlasıyla ilham barındırıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu