Makyaj

Tutkulu, Dolgun Dudaklar İçin, Bunları Bilmelisiniz!

Tutkulu, Dolgun Dudaklar İçin, Bunları Bilmelisiniz!

Dikkat çeken kırmızı veya göz kamaştıran pembe rujlar… Kadının en güzel aksesuarı onun dudakları. Kendisini erkeklere beğendirmenin ilk şartı tutkulu ve çekici bakışlardır. İkinci planda ise cazibeli dudaklar gelir. Kadınlive kadın ekibi kadınların dudak yapısına göre, karakter analizini ve ruj renklerinin hangi anlamları verdiğini araştırıp sizlere sunuyoruz.

Her kadın makyajını en son tamamlanma noktası düzgün seçilmiş rujlardır. Dudaklarında farklı renkleri deneyim geçirmeyi seven kadınlar var. Fakat öyle renkler var ki, erkekler kadınlarda görmek istemiyor. Bu renkler şunlardır.

Klasik kırmızı ruj rengi

Klasik kırmızı ruj:

Bu, “Bana bakın! Tüm dikkatleri üzerimde hissetmek istiyorum demektir”. Reflekslerimizle bir yerde oturup, eks cinsin temsilcisi ile tanışmaya can atıyorsanız, kırmızı aradığınız renktir. Kırmızı hem de erkeklerle ilişki kurmaya açık olduğunuza işarettir.

Ateşli pembe ruj rengi

Ateşli pembe ruj:

Bu renk klasik ve romantik pembe tonlarına dahil değildir. Bu renkte daha çok punk, rock yıldızı ve macera arayan insanların ruhu var. Sizin farklı olmaktan korkmadığınızı bildirir. Ateşli pembe ruj süren kızların iyi müzik zevki olur. Onlar romantik prenses değillerdir.

Koyu kahverengi ruj rengi

Koyu kahverengi ruj:

Bu, riskli olmaktan korkmuyorum diyen cesur kadınların rengidir. Onlar farklı olmaktan hoşlanır. Bu açıdan farklılığı sevenler için idealdir.

Doğal dudak rujları

Doğal dudak rujları:

Ten ile aynı renkte ruj sürerseniz, uzun süre soğuk yerde kalmış bir kişiye veya cesede benzeyeceksiniz. Bu renk çok sıkıcıdır. Nötr renkli dudaklar kadınları güzel göstermiyor. Rengin dudaklarınızdan bir-iki ton koyu olmasına dikkat edin.

Açık turuncu ruj rengi

Açık turuncu ruj:

Bu renkte ruj süren kızların neşeli, pozitif, farklı ve eğlenceli bir karaktere sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca kendine güveni de yüksek olur. Yeni şeyleri deneyden geçirmekten hoşlanırlar.

Metalik ruj renkleri

Metalik ruj:

Genç kızlara ait metalik renkli rujlardan. Olgun yaşta ve ciddi giyim tarzı olan kadının bu metalik rujdan kullanması doğru değil, onları son derece basit gösterecektir.

NOT: Yapılan araştırmalara göre, erkekler genellikle kadınlarda ince pembe, kırmızının daha zarif tonlarını ve yumuşak kahverengi tonlarında olan rujları beğeniyorlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu