Dekorasyon

Dekorasyonda pembe favorisi

Pembe ev dekorasyonu!

Konu İçeriği

Erkek milleti ev dekorunda pembe renkten çok fazla hoşnut olmasa da, ev dekorasyonu için pembe tonlar en masum renkler arasında yer almaktadır.

Pembe renk tonları huzurun ve aşkın renklerindendir: Oturma odanız da kullanmak için pembe dekorasyon arayanlar için şık öneriler. Geniş ve aydınlık salonlara en yakışan renk pembedir. Oturma odanızda pembe rengini kanepenin üstünde ki yastıklarda kullanabileceğiniz gibi pembe bir halı kullanarak da istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Bej tonlarının yer aldığı bir kanepeye pembe yastıklar döşeyerek oturma odanızı sade ve şık bir hale getirebilirsiniz.

pembe-dekorasyon-1

Yastıkların yanı sıra kış günleri için kullanacağınız bir battaniye de veya koltuk örtüsünde salonunuzda pembe havasının yer almasını sağlayabilirsiniz. Oturma odanızda pembe detayının daha çok yer almasını istiyorsanız koltuk veya kanepelerinizin kumaşında da pembe tonlarını tercih edebilirsiniz. Pembeyi tamamlayan renkler arasında mavi, bej tonları ve kahverengi yer almaktadır. Pembe bir salonunuz varsa bu renklerde aksesuar kullanarak salonunuzu tamamlayabilirsiniz.

pembe-dekorasyon-2

Pembe oturma odanıza mavi bir abajur veya dolap gibi aksesuarlar koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra kahve tonu, mavi veya bej yastıklarda tercih edebilirsiniz. Pembe renginin daha ihtişamlı olmasını sağlayan gümüş ve altın renkleri modern mobilyalarınızda da kullanarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

pembe-dekorasyon-3

Pembe ile yeşil rengini bir arada kullanmaya özen gösterin. Doğada da uyumlu olan bu renkleri oturma odanızda barındırarak çok şık görüntü yakalayabilirsiniz. Pembe rengini kullanmışken gül desenini kullanmak olmaz. Gel desenlerinin yer aldığı bir kumaşı koltuğunuza kaplatarak oturma odanızda masalları andıran bir güzellik elde edebilirsiniz.

pembe-dekorasyon-4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu