Estetik

İhmal edilen güzellik sırrı

İhmal edilen güzellik sırrı

Çene ucu yüzümüzde kesinlikle ihmal etmememiz gereken önemli bir bölgedir. Yüz bölgenize yapılan estetik cerrahlar bütün dünyada en sık yapılan işlemlerdir. Herkes tarafından Beğenilmek için doğal güzel bir yüz elde etmek için plastik ve estetik cerrahi uzmanı Operatör Dr Erdem Aksoy güzelliğin en önemli hassas bölgelerinden bir tanesi çene olduğu bildirilmiştir. Son derece kolay işlemler ve tatmin edici sonuçlara ulaşmanın mümkün olduğunu bildiren Aksoy çene ucundaki yüzdeki ihmal edilmemesi gereken son derece önemli bölgelerden olduğunu anlattı.

Güzellik değişkenlik gösterir

Bir kişi güzel bulunduğu bir değeri bulunmayabilir. Güzel olarak algılanan başka toplumlarla tam aksine güzel olmayarak da algılanabilir. Güzellik tamamen toplumsal kişisel kültürel dinsel motiflere göre değişiklik gösterebilir. Tüm toplumlara göre güzel kabul edilen insanlar üzerindeki ortak noktaları tespit edilmektedir.

Yüzde güzellik sırrı çene ucu

Güzel bir yüze sahip olmak için çene ucunun Son derece güzel olması çok önemlidir. Estetik gelişmeler de son derece ihmal edilen çene ucu gerilik küçüklük söz konusu değilse fark etmesi birçok insanın son derece zordur. Fotoğraflar profil açısından da incelenen çene uçları geride olduğu ancak fark edilebilir. Burnunun büyüklüğünden şikayetçi olan estetikler Aslında büyük burun değil çene ucunun küçük ve geride olmasından kaynaklı göründüğünü bildirir.

Sadece insanlarda bulunan başka hiçbir canlıda olmayan çene ucu çıkık ve güçlü olduğundan kişinin yüzüğü toplum tarafından güzel olarak algılanmaktadır.

Angelina Jolie Eva Mendes Harley beri Looking kendi Carrefour Beyonce Cameron Diaz Adriana Lima gibi dünyanın en güzel bayanları yüzlerini üç noktada göze çarptırarak dikkat çekmektedirler. Son derece yüksek ve çıkık Elmacık kemikleri kuvvetli bir çene parlak ve pürüzsüz bir ciltle bütün ilgiyi üzerinde toplayan ünlülerin sayısı oldukça yüksektir.

Çene ucu cildinize nasıl bir çekicilik katmaktadır?

Bilinçli olmasa da aslında insanlar çene ucuna önem vermektedirler. Burnu düzgün olmayan kepçe kulaklı birçok model film yıldızı şarkıcı güzel olarak nitelendirilen çene ucu belirgin olmayan çenesi geride olanlar bu kategoride pek fazla bulunmamakta çene ucu yüz güzelliğinin son derece önemli bir ayrıntısı olduğunu mutlaka dikkate almalıyız.

Çene ucu yeterince çıkık ve kuvvetli olmadığından neler yapılabilir

Son derece basit kısa yada uzun süre kalıcı olduğu dolgun eser yerleri ile desteklenebilir altıyla 23 yıla kadar kalıcı olan işlemler son derece basit enjeksiyonlarla 15 20 dakika içinde yapılmakta. Kalıcı değişiklikler arızalanırsa çene ucuna protezleri nerede eklenebilir. Meme büyütmede kullanılan silikon meme protezleri gibi çene protezleri de bulunmaktadır lokal anestezi ile bu işlemler son derece kolay yapılabilir.

İşlem sonrası çenede bir kaç gün sürecek şişlikler nedeniyle morluklar oluşabilir. Lokal anestezi ile gerçekleştirilen işlemlere normal hayata saatler sonra dönmek son derece kolaydır çprotezler bir ömrü bulunmamakta ömür boyu bu bölgede kalmasın da hiçbir sakınca olmadan protezin çıkartılması istediğini 15 dakikalık bir işlemle kolaylıkla yerinden çıkartılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu