Güzellik

Pürüzsüz Cilt İçin Mükemmel Formül

Pürüzsüz Cilt İçin Mükemmel Formül

Cildinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için pürüzsüzlüğünü parlak görüntüsünü vanilya tarçın karışımı ile evde uygulamanız mümkün.

Cildiniz parlak sağlıklı olmasını istiyorsanız şifalı bitkilerden doğal özlerden sizler de faydalanabilirsiniz. Isırgan tohumu yağı, susam yağı, argan yağı, badem ve bu buğday yağı gibi doğal yağlar içerdikleri vitamin ve enzimler sayesinde cildimize en faydalı ve etkili bitkisel yağlar arasındadır. Vücut kremlerinden on kat daha fazla zengin içeriğe sahip ürünlerdir.

Deriyi etki eden ve güzelleştiren formülü

Cildiniz pürüzlü ise hassas bir kediniz varsa erkenden önlem almanız bitkisel vücut bakımı yapmanız son derece önemlidir.

Genç yaşlarda yani 19 20 yaşlarında başlayarak cildinizi güzelleştirebilirsiniz. 31 yaşlardan itibaren kadınlık hormonu üretimi vücutta azalmaya başladığı için vücudun yenilenmesi de yavaşlamaktadır. 30 yaşından küçük olan bayanlar için badem yağı ve susam yağı gibi doğal bitkisel yağlar vücut derisine parlaklık ve canlılık katmaya yetecektir. Yaş ilerledikten sonra bu iki yağa ek olarak ısırgan, argan ve buğday yağını da ekleyerek son derece yumuşak bir cilde sahip olabilirler.

Bu yağlardan yarım tatlı kaşığı da alarak bir kaba koyduktan sonra hazırladığınız karışımı masajla bütün bedeninize sürebilirsiniz. Ilık suyla cildinizi durulayarak sevdikleriniz varsa da 34 dakika damla kadar portakal kabuğu yağı da eklemek sizlerin avantajını olacaktır.

ciltbakimyagi_46

Vanilyalı doğal serum

Yarım tatlı kaşığı kadar toz tarçın, yarım tatlı kaşığı kadar vanilyayı bir kapta birleştirerek üzerine yarım çay bardağı ay çiçek yağı dökün. Karışımı cam şişenin içine koyarak 12 saat boyunca bekletip ardından bu yağlarla vücudunuza masaj yapın. 20 dakika cildinizde bekledikten sonra ılık suyla durulayın bu uygulamayı yaptıktan sonra cildiniz son derece parlak olacak daha diri görünecek ve de son derece sıkı ışıl ışıl bir cilde kavuşmanız mümkün olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu