Moda

‘Sofia Vergara’nın stili

Sofia Vergara giyim stili

Ünlü oyuncu Sofia Vergara‘nın stilini yakın mercek altına aldık. Kadınların ilgi ile takip ettiği ve her giydiği egzotik parçaları kendine has çizgisiyle ilham kaynağı olan Sofia Vergara, tarz ve stili ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Kadınlive kadın ekibi olarak güzel oyuncu Sofia Vergara‘nın giyim stilini sizler için bir araya getirdik.

Güzel oyuncu tarz ve stilinin yanı sıra sempatik hareketleri ile herkesi kendisine hayran bırakabiliyor. Sofia Vergara, kıvrımlı vücut tipiyle oldukça büyük bir kitlenin fenomen isimleri arasında yerini alıyor! ‘Modern Family’ dizisinin ünlü yıldızı olan Sofia Vergara, büyüleyici güzelliği ve gösterişli giyim stili ile adından oldukça fazla söz ettiren yıldızlar arasında yerini alıyor.

Sofia Vergara stili 1

Ekranların en fenomen ve adından sıkça söz edilen ünlü oyuncu son yıllarda oynadığı diziler ve filmler kadar kendine has özgü tarz ve stili ile de oldukça popüler bir isim. Kolombiyalı olan Sofia Vergara, kıvrımlı vücut yapısı ile herkesi büyülemeyi başarıyor.

Sofia Vergara stili 2

Kırmızı halı üzerinde tüm dikkatleri üzerine nasıl çekeceğini çok iyi bilen Sofia Vergara, günlük yaşantısında ise rahat giyinmeyi seviyor. Özellikle kot ve basit bluz ile kombini tamamlayan Sofia Vergara günlük yaşamda skinny pantolon ve tişört gibi giyim parçaları tercih etse de özel günler ve davetlerde oldukça iddialı giyim stili gözlerden kaçmıyor.

Sofia Vergara stili 3

Hollywood’un ünlü yıldızı kıvrımlı vücut tipine uygun giyinmekte oldukça usta olan Sofia Vergara, bu özelliği sayesinde Türk kadınları için bir ilham kaynağı haline dönüşebiliyor. Giydikleri ile fenomen olan ünlü yıldız oldukça başarılı giyim tercihleri ile göz kamaştırıyor. Geçtiğimiz kırmızı halı töreninde Zac Posen tuvaleti ve iddialı aksesuar tercihi ile hiç kuşkusuz ki geceye damgasını vuran isimler arasında yerini aldı.

Sofia Vergara stili 4

42 yaşında olan ünlü yıldız makyaj tercihinde çok fazla abartıya kaçmasa da göz makyajından kesinlikle vazgeçmiyor. Sofia Vergara stilini tamamlaması için oldukça dikkat çeken ruj tonlarını tercih ediyor. Ünlü yıldız aksesuar tercihini ise kıyafetlerine gösterdiği özen kadar titizlikle seçiyor. Sofia Vergara’nın aksesuar favorileri ise kalın bilezikler, yüzükler ve büyük kolyelerden oluşuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu